×

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją wielu rodzajów dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

Dane kontaktowe

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

lubuskie
ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra

tel. (68) 457 43 00

e-mail: firma@windpoldzwig.pl
www.windpoldzwig.pl

NIP: 9730915610
rok rozpoczęcia działalności: 1989
uprawnienia UDT: Oferujemy Państwu profesjonalny serwis 24-ro godzinny wykonywany przez wykwalifikowanych konserwatorów z wieloletnim stażem. Teren naszej działalności serwisowej obejmuje cały kraj, w każdym województwie posiadamy naszych autoryzowanych przedstawicieli. Wszyscy nasi pracownicy serwisu i montażu posiadają uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Nasza firma posiada również uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego na dokonywanie modernizacji i napraw dźwigów.

tel. 684574300
e-mail firma@windpoldzwig.pl

Opis działalności

Firma WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. z wieloletnią tradycją, od 1989 roku oferuje urządzenia najwyższej jakościzarówno producentów europejskich jak i amerykańskich.
 
Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją wielu rodzajów dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy. Posiadamy również w swojej ofercie transport międzynarodowy.
 
Produkty które Państwu oferujemy charakteryzują się niezawodnością, estetyką wykonania, wytrzymałością i funkcjonalnością. Możliwość dostosowywania parametrów dźwigów i platform do dowolnych warunków konstrukcyjno-technicznych szybów sprawia iż zbędna okazuje się ich przebudowa. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty, odpowiadają normom Urzędu Dozoru Technicznego, a ich konstrukcje spełniają wymagania normy europejskiej EN 81.1.2.oraz obowiązującej Dyrektywy Maszynowej.
 
Krótkie terminy dostaw, sprawny i szybki montaż, konkurencyjne ceny oraz udzielana gwarancjasprawiają, iż nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Platformy proponowane przez naszą firmę posiadają Deklarację Zgodności i znak CE, dlatego też nie podlegają pod odbiór przez Urząd Dozoru Technicznego jedynie użytkownik zgłasza urządzenie do UDT celem dokonania rejestracji i dopuszczenia do eksploatacji.

BLOG