×

Hakowy sygnalista - seminarium z obsługi dźwigników i wciągników

Seminarium na hakowego sygnalistę organizujemy na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi oraz na terenie firmy klienta - dojazd na terenie całej Polski gratis.

AWANS B.H.P

AWANS B.H.P

ul. Brukowa 23
91-341 Łódź

tel. (42) 307 10 09
tel. kom. 737 466 887, 737 466 886

e-mail: awansbhp@awans-bhp.pl
awans-bhp.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Awans B.H.P. organizuje seminarium na hakowego sygnalistę (kurs z obsługi dźwigników i wciągników; kurs obsługi dźwignic).

Seminarium na hakowego sygnalistę organizujemy na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi oraz na terenie firmy klienta - dojazd na terenie całej Polski gratis. Kurs prowadzą doświadczeni szkoleniowcy, którzy swoją wiedzę i umiejętności zdobywali pracują w charakterze operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego. Podczas zajęć realizują program przygotowujący naszych kursantów do wypełniania obowiązków hakowego sygnalisty. Wśród omawianej problematyki znajdują się następujące zagadnienia:

  • charakterystyka haków,
  • podział zawiesi i ich charakterystyka,
  • konstrukcja cięgien i charakterystyka zawiesi cięgnowych,
  • opis zawiesi chwytnych, zaczepowych, chwytakowych, z lin stalowych, tekstylnych, łańcuchowych; nośność zawiesi,
  • eksploatacja zawiesi,
  • metody zawieszania ładunku,
  • podstawowe zasady bhp dla hakowego.

Zajęcia urozmaicają ciekawe prezentacie multimedialne, filmy instruktażowe oraz zajęcia praktyczne na naszym własnym sprzęcie posiadającym ważną decyzję UDT.

Na seminarium zapraszamy wszystkie osoby, dla których wiadomości z zakresu szkolenia są niezbędne w codziennej pracy - pracowników magazynowych i budowlanych, przyszłych hakowych sygnalistów, jak również operatorów takich urządzeń transportu bliskiego jak chociażby suwnice czy żurawie. Dla zachowania bezpieczeństwa podczas pracy z urządzeniami wyposażonymi w haki, sprzęgi hakowe, zblocza czy zawiesia bardzo istotna jest dobra współpraca hakowego sygnalisty z operatorem danego sprzętu. W tym celu niezbędne jest posiadanie podstawowych wiadomości dotyczących zasad bezpiecznej pracy oraz stosowanie ich w praktyce.

Po ukończonym szkoleniu kursant otrzymuje zaświadczenie wraz z ramowym programem szkolenia. Zaświadczenie wystawiamy w języku polski i angielskim.

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy również właścicieli firm. Przeszkoleni pracownicy to gwarancja efektywnej i bezpiecznej pracy, przekładającej się na sukces całego przedsiębiorstwa. Dla klientów biznesowych i większych zorganizowanych grup przewidziane są atrakcyjne pakiety szkoleniowe.  Informacje o cenie szkolenia dostępne telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu!


BLOG