×

Kurs operatorów żurawi przenośnych o specjalności żurawi przeładunkowych HDS - Hydraulicznych Dźwigów Samochodowych.

Kurs HDS przeznaczony jest dla kierowców zawodowych i prywatnych właścicieli firm usługowych i transportowych, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje o możliwość załadunku.

Ośrodek Szkoleniowy Kontimex

ul. Zagłoby 23/88
02-495 Warszawa

tel. (22) 668 47 43
tel. kom. 502 583 278

e-mail: kontimex@home.pl
www.kontimex.com

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Kurs operatorów żurawi przenośnych o specjalności żurawi przeładunkowych HDS - Hydraulicznych Dźwigów Samochodowych.

Kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do przystąpienia do egzaminu na uprawnienia do obsługi żurawi przeładunkowych przenośnych.

Uczestnik kursu powinien: - posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe, - ukończyć 18 lat.                                                                                                                                                              Kurs obsługi (operatorów) urządzeń dźwignicowych o specjalności żurawie samochodowe trwa 8 godzin zegarowych i przygotowuje do egzaminu UDT- zarówno części teoretycznej jak i praktycznej.

SPECJALNA PROMOCJA 600 złotych brutto za szkolenie i egzamin UDT.

W ofercie posiadamy również szkolenia na: – Wózki jezdniowe podnośnikowe specjalizowane- ładowarka teleskopowa, – Wózki jezdniowe podnośnikowe – Podesty ruchome przejezdne, – Żuraw samojezdny – dźwig samojezdny, – Żuraw wieżowy i szybko montujące – żuraw budowlany, – Suwnice, wciągarki ogólnego przeznaczenia, – Suwnice, wciągarki specjalnego przeznaczenia, – Dźwigi – dźwigi budowlano – towarowe, – Hakowy – sygnalista, – Konserwacja UDT.

DLA FIRM, CENA SZKOLENIA ZAWSZE JEST UZGADNIANA INDYWIDUALNIE !Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników wiedzy i umiejętności z zakresu uzyskania uprawnień operatora oraz konserwatora urządzeń UDT.

www.kontimex.com


BLOG