×

Szkolenia na podesty ruchome przejezdne: podnośniki, zwyżki

Załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności, włącznie z przeprowadzeniem egzaminu przed UDT. Organizujemy szkolenia dla operatorów oraz egzamin państwowy przed Urzędem Dozoru Technicznego ( UDT ) w zakresie PODESTÓW  RUCHOMYCH - teleskopowych, nożycowych ( dawna kategoria IP).

Ośrodek Szkoleniowy Kontimex

ul. Zagłoby 23/88
02-495 Warszawa

tel. (22) 668 47 43
tel. kom. 502 583 278

e-mail: kontimex@home.pl
www.kontimex.com

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

SZKOLENIA NA PODESTY RUCHOME PRZEJEZDNE - wolnobieżne (podnośniki nożycowe, teleskopowe, przegubowe) przewoźne – podnośniki montowane na przyczepkach; samojezdne – podnośniki montowane na samochodach . Szkolenie przygotowuje do egzaminu UDT z zakresu obsługi podestów ruchomych.

Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego wydającego zaświadczenia kwalifikacyjne. W cenie szkolenia zapewniamy: · szkolenie teoretyczne i praktyczne · materiały szkoleniowe · przekładowe pytania z Urzędu Dozoru Technicznego wraz z odpowiedziami · przygotowanie dokumentów oraz kontakt z Urzędem Dozoru Technicznego w sprawie egzaminu

Koszt szkolenia i egzaminu to 600 złotych brutto od osoby. Szkolenie prowadzone na terenie Ośrodka lub w przypadku zorganizowanych grup na terenie firm jako szkolenia zamknięte.


BLOG