×

Szkolenia z obsługi podestów ruchomych

 Zapraszamy na szkolenia z zakresu obsługi podestów ruchomych. Wszystkie szkolenia zakończone są egzaminem przed komisją UDT.

MATECO Podesty Ruchome Sp. z o.o.

MATECO Podesty Ruchome Sp. z o.o.

ul. Murarska 27
43-100 Tychy

tel. (32) 323 20 00
fax. (32) 323 20 19

e-mail: mateco@mateco.pl
www.mateco.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Wychodząc naprzeciw Państwa licznym zapytaniom i oczekiwaniom, prowadzimy w naszych oddziałach cykliczne szkolenia z zakresu obsługi samojezdnych podestów ruchomych. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego.

Nasze szkolenia pozwalają uczestnikom na praktyczne zapoznanie się z samojezdnymi podestami ruchomymi oraz sposobami ich wykorzystania. Szkolenia zakończone zostają egzaminem przeprowadzonym przez komisję Urzędu Dozoru Technicznego oraz wydaniem niezbędnych uprawnień, które powinien posiadać każdy operator obsługujący samojezdne podesty ruchome.

Uzyskane w mateco uprawnienia do obsługi samojezdnych podestów ruchomych gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy oraz spełniają wszelkie wymagania stawiane przez UDT i BHP.

Szczegółowe informacje na temat kursów i ich terminów dostępne są pod numerem telefonu 32 32 32 024 oraz we wszystkich oddziałach mateco.


BLOG