Handlowiec / Inżynier sprzedaży Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz   17.09.2018

Doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

- doradztwo techniczne w zakresie doboru systemów zasilania dźwignic,

- promowanie oraz sprzedaż produktów UNILIFT,

- kontrola rynku potencjalnych klientów oraz analiza konkurencji,

- pozyskiwanie i nawiązywanie kontaktów biznesowych,

- utrzymywanie relacji z dotychczasowymi kontrahentami,

- prezentacja produktów UNILIFT u klientów - wyjazdy krajowe i zagraniczne,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- prowadzenie negocjacji handlowych,

- reprezentowanie firmy (uczestnictwo) w targach

Nasze oczekiwania:

- zdolność sprawnego przyswajania wiedzy o charakterze technicznym, czytania rysunków technicznych, etc.

- znajomość pakietu Office (dodatkowym atutem będzie znajomość programu AutoCAD),

- znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu  B1+ (najlepiej B2 lub C) w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, bądź rosyjskiego w stopniu komunikatywnym,

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym,

- mile widziane doświadczenie w branży oraz znajomość jej specyfiki w kraju i za granicą,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do rozszerzania swoich kompetencji w zakresie znajomości produktów UNILIFT (systemów zasilania urządzeń dźwignicowych)

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- umowę o pracę,

- dobre wynagrodzenie,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz awansu,

- pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Wymagane dokumenty:

CV oraz list motywacyjny

Do CV oraz listu motywacyjnego prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)“.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: unilift@unilift.pl lub złożyć je osobiście w sekretariacie firmy - ul. Ołowiana 16, 85-461 Bydgoszcz

X

  • Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    UNILIFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  • Telefon:
    +48 52 581 05 15
  • E-mail:
    unilift@unilift.pl