X
Uwaga

Handlowiec / Inżynier sprzedaży Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz   03.04.2023

Specjalista ds. Handlu i Logistyki

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie ofert handlowych,
  • prowadzenie korespondencji i dialogu z klientami,
  • utrzymywanie relacji handlowych,
  • koordynacja realizacji zamówień,
  • zlecanie odbiorów/wysyłek zamówień współpracującym firmom transportowym i sporządzanie dokumentacji wysyłkowej.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność korzystania z programu handlowego oraz pakietu Office,
  • umiejętność prowadzenia dialogu z klientami, zdolności handlowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1+ w mowie i piśmie (prowadzenie dialogu z klientami z zagranicy).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dobre wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego i awansu,
  • pracę w stabilnym, przyjaznym i zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny.

Na zgłoszenia kandydatów czekamy do końca kwietnia 2023 r.

  • Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    UNILIFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  • Telefon:
    +48525810515
  • E-mail:
    ania.jaracz@unilift.pl

BLOG