X
Uwaga

Inne w branży Pomorskie, Rumia   11.02.2022

Brygadzista montażowy

Corleonis to lider na rynku usług dźwigowych. Od lat zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych oraz projektowaniem. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TEREX na terenie Polski. Przedmiotem działalności naszej firmy są również żurawie samojezdne, usługi transportu drogowego oraz dźwigi towarowo- osobowe (windy). Jesteśmy dystrybutorem wind przyściennych, towarowo- osobowych firmy Alimak Hek. Ponadto, jesteśmy niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie szkoleń .Jeśli chcesz pracować wśród profesjonalistów, w bezpiecznych warunkach- zapraszamy:

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

BRYGADZISTA MONTAŻOWY

Oferujemy:

  • stabilna forma zatrudnienia w formie umowy o pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wzrastające wraz z doświadczeniem,
  • finansowanie kosztów delegacji i zapewnienie dojazdów w miejscu pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych:
    • darmowe szkolenia branżowe, w tym u producentów,
    • pomoc w zdobywaniu uprawnień,
  • objęcie ubezpieczeniem grupowym,
  • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole.

Obowiązki:

  • organizacja pracy podległych pracowników,
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn,
  • montaż i demontaż żurawi wieżowych,
  • odpowiedzialność za powierzone narzędzia,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • gotowość do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kategorii B.

Prosimy po przesłanie CV na maila: rekrutacje@corleonis.plZastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

  • Forma zatrudnienia:
    Umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    Corleonis Sp. z o.o. S.K.A.
  • Telefon:
    58 679 40 76
  • E-mail:
    rekrutacja@corleonis.pl

BLOG