X
Uwaga

Inne w branży Wielkopolskie, Racot   07.02.2020

Firma PS Lift poszukuje na stanowisko Elektryk/ Elektromonter/Serwisant

Firma PS Lift sp. z o.o. - wiodący producent i dystrybutor urządzeń dźwignicowych w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk/Serwisant

Miejsce pracy: Kościan, Racot Region: Wielkopolska

Kluczowe zadania:

  • Montaż oraz prawidłowe podłączenie pod względem elektrycznym urządzeń dźwignicowych, w tym prace realizowane na wysokości,
  • Wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń,
  • Naprawa urządzeń dźwignicowych,
  • Sporządzanie schematów elektrycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży o profilu technicznym – mile widziane,
  • Uprawnienia do 1 kV,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie,
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Cykl szkoleń zapoznających z produktami i specyfiką branży.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: b.marynowski@ps-lift.com

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

  • Forma zatrudnienia:
    Elektryk, serwisant

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    PS Lift Sp. z o.o.
  • Imię i nazwisko:
    Bartosz Marynowski
  • Telefon:
    +48 65 513 12 92
  • E-mail:
    b.marynowski@ps-lift.com

BLOG