Inne w branży Pomorskie,   30.10.2017

Serwisant zawiesi

Dzięki naszym produktom z zakresu techniki linowej i dźwigowej jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom klientów, tworzymy korzystne ekonomicznie rozwiązania, oferujemy know-how, wysoką jakość i niezawodny serwis.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowego pracownika na stanowisko: Serwisanta

Miejsce pracy: Trójmiasto, woj. Pomorskie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń technicznych u klientów
  • Współpraca z pozostałymi serwisantami
  • Kontakty z klientami
  • Przygotowanie protokołów z przeglądów
  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt
  • Ciągłe doskonalenie oraz samodzielność

Wymagania:

  • Doświadczenie w mechanice (niekoniecznie zawodowe)
  • Zmysł techniczny, zainteresowanie techniką
  • Zdolności manualne, umiejętność operowania narzędziami
  • Zaradność, samodzielność, elastyczność
  • Chęć do podróży służbowych, posiadanie aktywnego prawa jazdy kat. B
  • Siła fizyczna
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Mile widziane:

  • Doświadczenie jako serwisant/monter

Oferujemy:

  • Praca w młodym zespole serwisowym w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój zawodowy we współpracy z inżynierami techniki dźwigowej
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Możliwość uzyskania różnych uprawnień zawodowych

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

  • Forma zatrudnienia:
    Umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    PFEIFER Technika Linowa i Dźwigowa Sp. z o.o.
  • Imię i nazwisko:
    Mateusz Waśniewski
  • Telefon:
    506236723
  • E-mail:
    wasniewski@pfeifer.pl