X
Uwaga

Konserwator / serwisant dźwignic łódzkie, Łódź   12.08.2019

KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Agencja Zatrudnienia GI GROUP dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku - Konserwator Urządzeń Dźwigowych

OFERUJEMY :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Liczne benefity w postaci kwartalnych systemów premiowych oraz premii świątecznych
  • Kartę Multisport
  • Paczki świąteczne, w tym paczki dla dzieci
  • Rozszerzona opieka medyczna
  • Dofinansowanie do nauki j. angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Konserwację urządzeń dźwigowych
  • Konserwację schodów i chodników ruchomych
  • Ocenę stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych
  • Świadczenie usług pogotowia dźwigowego,
  • Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
  • Współpracę z Klientem i użytkownikiem urządzeń

Praca: poniedziałek - piątek. Raz w miesiącu tygodniowy dyżur.

System pracy zadaniowy. Maksymalnie do obsługi 80 urządzeń (dźwigi i schody ruchome).

WYMAGANIA :

  • Minimum 2 lata doświadczenia w serwisie i konserwacji (dźwigi osobowe)
  • Uprawnienia SEP do 1 KV
  • Mile widziane j. angielski (lub motywacja do nauki)
  • Forma zatrudnienia:
    Umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    GI GROUP
  • Imię i nazwisko:
    Marcin Godziński
  • Telefon:
    782 330 340
  • E-mail:
    marcin.godzinski@gigroup.com

BLOG