X
Uwaga

Konserwator / serwisant dźwignic Małopolskie, Kraków   19.01.2018

Konserwator Urządzeń Dźwigowych - Kraków

Dla dużego międzynarodowego producenta systemów przemieszczania ludzi, który w swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze zdobycze inżynierii i  zapewnia najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania, poszukujemy osób na stanowisko:

Konserwator Urządzeń Dźwigowych

Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku:

  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji dźwigów oraz schodów ruchomych
  • Usuwanie awarii w pracy dźwigów
  • Ocena stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych
  • Współpraca z Dozorem Technicznym
  • Dbanie o dokumentację techniczną
  • Współpraca z klientami i użytkownikami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane w branży dźwigowej
  • Uprawnień UDT na konserwację dźwigów
  • Uprawnień SEP do 1kV
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych
  • Gotowości do dyżurów pogotowia technicznego 24h
  • Wykształcenia technicznego lub zawodowego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Bogaty pakiet socjalny – opieka medyczna, pakiet sportowy, bony świąteczne
  • Możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i doświadczenia
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Finansowanie egzaminów SEP i UDT
  • Niezbędne narzędzia służbowe

APLIKUJm.matyja@pba.com.pl

Osoby zainteresowane szczegółami oferty zapraszamy również do kontaktu telefonicznegotel.: +48 22 869 97 00 lub +48 535 740 912 (pn.-pt. w godz. 8:00 – 17:00)

  • Forma zatrudnienia:
    Umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    PBA
  • Imię i nazwisko:
    Maciej Matyja
  • Telefon:
    535 740 912
  • E-mail:
    m.matyja@pba.com.pl

BLOG