X
Uwaga

Konserwator / serwisant dźwignic śląskie, Bytom   19.09.2018

Praca dla konserwatora urządzeń dźwignicowych - ślusarza - Bytom

Dzień dobry, firma o ugruntowanej pozycji na rynku świętująca w tym roku 25 lat działalności poszukuje pracownika na stanowisko serwisanta urządzeń dźwignicowych: suwnic, żurawi, dźwigników oraz innych urządzeń transportu bliskiego.

Do najważniejszych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

- Prowadzenie okresowych przeglądów konserwatorskich urządzeń dźwignicowych.

- Usuwanie awarii urządzeń u Klientów.

- Wykonywanie modernizacji urządzeń dźwignicowych.

- Wykonywanie dokumentacji technicznej po modernizacji po stronie mechanicznej.

- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

- Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.

Aby efektywnie realizować powyższe zadania oczekujemy:

- Doświadczenia w branży dźwignicowej.

- Doświadczenia w pracy na wysokościach i dobrej sprawności fizycznej.

- Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.

- Umiejętności czytania rysunków technicznych.

- Dużym atutem będzie znajomość zagadnień hydrauliki, pneumatyki oraz umiejętność spawania.

- Mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji UTB.

Kandydatom oferujemy:

- Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zależnym od doświadczenia.

- Możliwość otrzymania samochodu służbowego.

- Pracę w miłej atmosferze w otoczeniu fachowców w swoich dziedzinach.

- Możliwość rozwoju: opłacamy kursy i egzaminy UDT.

- Pracę w okolicach Tarnowskich Gór i Bytomia - praca w delegacji może się zdarzyć, lecz w znacznej większości czasu pracujemy na miejscu.

Zachęcamy do wysyłania CV poprzez formularz kontaktowy OLX. Uprzejmie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Elsuw Dariusz Pająk, z siedzibą przy ul. Nieznanego Żołnierza 26a, 41-922 Radzionków, Polska moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz przyszłe działania rekrutacyjne. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

  • Forma zatrudnienia:
    Umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    Elsuw Dariusz Pająk
  • Telefon:
    665 450 132
  • E-mail:
    biuro@elsuw.com

BLOG