Konserwator dźwignic Pomorskie, Gdańsk   18.08.2015

Serwisant, konserwator suwnic, żurawii, wciągników, dźwignic

ZPU MARAN poszukuje pracownika na stanowisko: konserwator suwnic.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: technik elektryk, elektromechanik lub elektronik),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość przemysłowych instalacji elektrycznych i urządzeń dźwignicowych,
  • umiejętność diagnozowania awarii,
  • praktyczna znajomość naprawy urządzeń elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym (tylko doraźnie).

Mile widziane:

  • uprawnienia UDT do konserwacji i obsługi UTB (suwnic, wciągników, żurawi, wózków widłowych i innych),
  • uprawnienia SEP,
  • dopuszczenie do pracy na wysokości >3m,
  • uprawnienia spawalnicze,
  • znajomość języka angielskiego (podstawowa).

Obowiązki:

  • obsługa i konserwacja urządzeń transportu bliskiego (UTB),
  • wykonywanie remontów UTB w zakresie elektrycznym i mechanicznym,
  • wykonywanie modernizacji UTB,
  • montaże suwnic, żurawi i wciągników i innych,
  • prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych,
  • prefabrykacja konstrukcji stalowych (okazjonalnie).

Firma oferuje:

  • stałą pracę na wiele lat,
  • praca w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • koleżeńska atmosfera,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień.

Opis dodatkowy:

Nowy, młody nadzór inżynierski firmy kompletuje zespół do współpracy w długim, wieloletnim horyzoncie czasowym. CV należy wysłać na adres mailowy. ZPU MARAN istnieje od 25 lat. Jest to firma inżynierska, zajmująca się kompleksowo problematyką urządzeń transportu bliskiego (suwnice, żurawie, wciągniki i inne) w zakładach przemysłowych. Trzon działalności firmy stanowią modernizacje suwnic.

  • Forma zatrudnienia:
    Umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    ZPU MARAN Sp. z o.o.
  • Imię i nazwisko:
    Andrzej Utnik
  • Telefon:
    661 915 851
  • E-mail:
    maran@post.pl