X
Uwaga

Monter / ślusarz Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki   16.03.2023

Monter konstrukcji stalowych - suwnice

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży dźwignicowej poszukuje osób na stanowisko: MONTER SUWNIC

Zakres zadań:

  • montaż konstrukcji suwnic
  • naprawa i konserwacja suwnic w zakresie mechanicznym

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań medycznych do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w delegacji
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym etacie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w doświadczonym zespole
  • Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Telefon:
    504430740
  • E-mail:
    serwis@fudservice.pl

BLOG