Monter/ślusarz Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz   17.09.2018

Monter urządzeń technicznych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

- montaż produktów UNILIFT,

- przygotowanie i kompletowanie zamówień do wysyłki,

- drobne prace ślusarskie,

- obsługa magazynu,

- dbanie i przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących standardów,

Nasze oczekiwania:

- uprawnienia eksploatacyjne do obsługi wózka widłowego,

- umiejętność pracy narzędziami ręcznymi,

- umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym,

- mile widziane wykształcenie techniczne,

- umiejętność pracy w zespole,

- sumienność, obowiązkowość, uczciwość, gotowość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji w zakresie  produktów UNILIFT

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- umowę o pracę w systemie 1-zmianowym,

- dobre wynagrodzenie,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz awansu,

- pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Wymagane dokumenty:

CV oraz list motywacyjny

Do dokumentów należy dołączyć podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)“.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: unilift@unilift.pl lub złożyć je osobiście w sekretariacie firmy - ul. Ołowiana 16, 85-461 Bydgoszcz.

  • Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    UNILIFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  • Telefon:
    +48 52 581 05 15
  • E-mail:
    unilift@unilift.pl