Monter/ślusarz Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz   02.09.2019

Monter urządzeń technicznych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • montaż produktów UNILIFT,

  • przygotowanie i kompletowanie zamówień do wysyłki,

  • drobne prace ślusarskie z możliwością obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych w ramach posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy minimum narzędziami ręcznymi,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym,

  • mile widziane wykształcenie techniczne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność, obowiązkowość, uczciwość,

  • gotowość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji w zakresie produktów UNILIFT

  • uprawnienia eksploatacyjne do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • umowę o pracę w systemie 1-zmianowym, w pełnym a także częściowym wymiarze godzin,

  • bardzo dobre wynagrodzenie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • list motywacyjny

Do dokumentów należy dołączyć podpisaną klauzulę.

Klauzula o udostępnieniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)“.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy:

Niniejszym, jako Administrator danych osobowych informujemy, że:

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNILIFT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Bydgoszczy, adres: ul. Ołowianej 16, 85-461 Bydgoszcz, Polska,

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji,

posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: unilift@unilift.pl lub złożyć je osobiście w sekretariacie firmy - ul. Ołowiana 16, 85-461 Bydgoszcz.

  • Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    UNILIFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  • Telefon:
    +48 52 581 05 15
  • E-mail:
    unilift@unilift.pl

BLOG