X
Uwaga

Operator dźwignic Pomorskie, Rumia   10.05.2019

Operator żurawia samojezdnego

Zakres obowiązków:

  • obsługa sprzętu dźwigowego marki TEREX, LIEBHERR
  • budowy w Polsce i za granicą,
  • wykonywanie prac towarzyszących przy obsłudze żurawi.

Wymagania:

  • uprawnienia operatora żurawia samojezdnego kat. II Ż,
  • doświadczenie ( z możliwością przyuczenia),
  • mile widziane prawo jazdy kat. C.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    Corleonis S.A.
  • Telefon:
    +48 58 679 40 76
  • E-mail:
    rekrutacja@corleonis.pl

BLOG