Monter/ślusarz Pomorskie, Rumia   09.03.2020

Monter żurawi wieżowych

Corleonis to lider na rynku usług dźwigowych. Od lat zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych oraz projektowaniem. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TEREX na terenie Polski. Przedmiotem działalności naszej firmy są również żurawie samojezdne, usługi transportu drogowego oraz dźwigi towarowo- osobowe (windy). Jesteśmy dystrybutorem wind przyściennych, towarowo- osobowych firmy Alimak Hek. Ponadto, jesteśmy niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie szkoleń .

Jeśli chcesz pracować wśród profesjonalistów, w bezpiecznych warunkach- zapraszamy:

Aktualnie wśród kandydatów z Trójmiasta i okolic, rekrutujemy na stanowisko:

MONTER ŻURAWI WIEŻOWYCH

Oferujemy:

- stabilne formy zatrudnienia,

- atrakcyjne wynagrodzenie, wzrastające wraz z doświadczeniem,

- premię roczną,

- finansowanie kosztów delegacji i zapewnienie dojazdów w miejscu pracy,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych: -- darmowe szkolenia branżowe, w tym u producentów, -- pomoc w zdobywaniu uprawnień, w szczególności konserwatorskich,

- objęcie ubezpieczeniem grupowym,

- pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole.

Obowiązki:

- montaż i demontaż żurawi wieżowych,

- odpowiedzialność za powierzone narzędzia,

- przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

- minimum dwuletnie doświadczenie w pracy montera urządzeń dźwigowych,

- posiadanie uprawnień SEP E,D oraz konserwatorskich żurawi wieżowych,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- wykształcenie zawodowe o kierunku mechanicznym,

- gotowość do wyjazdów służbowych,

- gotowość do pracy na wysokości,

- prawo jazdy kategorii B.

  • Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    Corleonis Sp. z o.o. S.K.A.
  • Telefon:
    667706080
  • E-mail:
    j.zienkiewicz@corleonis.pl

BLOG