×

Dźwig osobowy

Nazwa: Dźwig osobowy
Marka / producent: Techwind

Ten typ dźwigów doskonale sprawdza się w budynkach mieszkalnych, publicznych, centrach handlowych, uniwersytetach, obiektach medycznych itp., gwarantując cichy, komfortowy i bezpieczny transport ludzi.

 

TechWind Jan Rutkowski

TechWind Jan Rutkowski

ul. Dąbrowa 6
80-297 Banino (koło Gdańska)

tel. (58) 684 86 19, (58) 684 86 20
tel. kom. 602 212 758
fax. (58) 684 86 17

e-mail: biuro@techwind.pl
www.techwind.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Wybór optymalnej windy do projektowanego budynku nie jest prosty. Dźwig ten musi pasować do panującego wystroju wnętrz, zapewniać komfortowy i płynny transport ludzi i jednoczenie gwarantować niskie zużycie energii.

W przypadku obiektów publicznych winda powinna być trwała oraz niezawodna. Istnieje możliwość przystosowania kabiny do transportu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dodatkowo przyciski oznakowane są alfabetem Braille’a, by umożliwić wybór odpowiedniego pietra osobom niedowidzącym. Ponadto oferujemy wyposażenie dodatkowego: np. przyciski typu "Anti-vandal".

W miejscach o zwiększonym ruchu nasze dźwigi są tak projektowane , aby przewieźć jak najwięcej ludzi w jak najkrótszym czasie. Uzyskujemy to dzięki odpowiedniemu dobraniu parametrów dźwigu czy też typu zbiorczości. Istnieje również możliwość grupowej pracy dźwigów, pozwalając na ograniczenie zużycia prądu.

W zależności od potrzeb i możliwości konstrukcyjnych oraz technicznych budynku wyróżniamy dźwigi:

  • z maszynownia górną (klasyczny)
  • z maszynownią boczną
  • bez maszynowni (tam, gdzie nie ma możliwości usytuowania maszynowni nad szybem)

Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w projektowaniu dźwigów firma Techwind oferuje także niestandardowe rozwiązania - szyte na miarę.


BLOG