×

Dźwig osobowy MRL W Line

Nazwa: Dźwig osobowy MRL W Line
Marka / producent: Wittur
Typ: MRL W Line

Rozwiązanie MRL W-Line, firmy Wittur jest nowej generacji dźwig elektryczny bez maszynowni, który jest idealnym rozwiązaniem dla budynków mieszkalnych, komercyjnych opartym na nowatorskiej konstrukcji modułowej. 

Wittur Sp. z o.o.

Wittur Sp. z o.o.

ul. Annopol 4a
03-236 Warszawa

tel. (22) 853 89 50, (22) 853 89 51

e-mail: info@wittur.pl
www.wittur.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

MRL W-Line został zaprojektowany specjalnie, aby umożliwić optymalne wykorzystanie przestrzeni i zużycie energii w budynkach z maksymalnie 15 przystankami i wysokości podnoszenia do 50 m, przy maksymalnym udźwigu 1000 kg i maksymalnej prędkości znamionowej 1,6 m/s.

Dzięki kombinacji wysoce sprawnych mechanicznych i elektrycznych komponentów (jak napęd bezreduktorowy), izolacji elementów wibrujących, jazdy kontrolowanej falownikiem częstotliwości, zrównoważonego układu linowego i małemu tarciu prowadników, możliwe było uzyskanie wysokiego komfortu jazdy i niskiego poziomu hałasu zgodnie z VDI 2566-2. Opcjonalny „Comfort Kit”, bloki tłumiące wykonane z plecionego uzwojenia ze stali nierdzewnej, oferują redukcję do 15% poziomu wibracji napędu, dając zwiększony komfort jazdy, zapobiegając przenoszeniu się wibracji podczas jazdy na budynek. Poziom hałasu odczuwany przez pasażerów w kabinie jest ograniczony do 50 dBA.


BLOG