×

Dźwig osobowy MRM W Line

Nazwa: Dźwig osobowy MRM W Line
Marka / producent: Wittur
Typ: MRM W Line

Rozwiązanie MRM W-Line, firmy Wittur jest elastycznym dźwigiem elektrycznym bez maszynowni, będącym doskonałym rozwiązaniem w przypadku potrzeby instalacji nowego dźwigu w istniejącym już szybie. 

Wittur Sp. z o.o.

Wittur Sp. z o.o.

ul. Annopol 4a
03-236 Warszawa

tel. (22) 853 89 50, (22) 853 89 51

e-mail: info@wittur.pl
www.wittur.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Jest to innowacyjna modułowa konstrukcja zaprojektowana specjalnie, aby umożliwić optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz zużycie energii w budynkach do 10 pięter i wysokości podnoszenie do 30m, przy maksymalnym udźwigu 1000 kg i maksymalnej prędkości 1 m/s.

MRM W-Line jest prostą konstrukcją dającą możliwość szybkiej instalacji. Nowa modułowa koncepcja logistyczna została przemyślana tak aby każda paczka była otwierana wtedy kiedy jej zawartość jest faktycznie potrzebna, co zapobiega zagubieniu lub pomieszaniu zawartości. Co więcej, do każdego komponentu dołączona jest przyjazna użytkownikowi instrukcja, dzięki czemu kolejne etapy procesu montażu są proste i wykluczają pomyłki. Uproszczono także proces składania komponentów dzięki zastosowaniu koncepcji „Plug and Play” firmy Wittur. Wszystko co musi zrobić klient to połączenie komponentów zgadnie ze wskazówkami w instrukcji.

Niewielkie koszty eksploatacji

MRM W-Line wymaga minimalnej konserwacji dzięki wysokiej jakości produktu oraz prostocie konstrukcji. Poza uniknięciem wysokich kosztów, pozwala na bezpieczny montaż i bezpieczeństwo konserwatorów.

Produkt MRM W-Line składa się z komponentów produkowanych przez firmę Wittur w oparciu o najwyższe standardy jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

Zmniejszone zużycie energii

MRM W-Line oferuje niskie zużycie energii dzięki jego efektywnej konstrukcji ECO. Uzyskał klasę "A" zgodnie z Normą VDI 4707. Zarówno w silniku maszyny bezreduktorowej jak i silniku drzwi kabinowych zastosowano najnowocześniejszą technologie magnesów trwałych które gwarantują zmniejszone zużycie energii w czasie pracy dźwigu oraz tryb „Uśpienia” (na życzenie) obniżający zużycie energii do "0” Wat, kiedy dźwig nie jest używany.

Cicha i wygodna jazda

Połączenie wysoce sprawnych mechanicznych i elektrycznych komponentów (jak napęd bezreduktorowy), izolowanie elementów wibrujących, praca wciągarki sterowanej częstotliwościowo, zrównoważenie układu linowego i małe tarcie prowadników, umożliwiło uzyskanie wysokiego komfortu jazdy i niskiego poziomu hałasu zgodnie z VDI 2566-2. Opcjonalny "Pakiet komfort" oraz bloki tłumiące wykonane z plecionej liny ze stali nierdzewnej, oferują redukcję wibracji napędu do 15%, dając zwiększony komfort jazdy i zapobiegając przenoszeniu się wibracji podczas jazdy na budynek. Poziom hałasu odczuwany przez pasażerów w kabinie jest ograniczony do 50 dBA.

Optymalne opakowanie

Dla nowej serii dźwigów została także zaprojektowana nowa, przyjazna użytkownikowi koncepcja pakowania. Podzespoły dźwigu są dostarczane w odpowiednio przygotowanych modułach oszczędzających miejsce i możliwych do wykorzystania w recyklingu, które zostały uporządkowane i ponumerowane w kolejności w jakiej dźwig będzie składany. Optymalizuje to montaż i zwiększa bezpieczeństwo podczas transportu. Każdy z modułów jest prosty do zidentyfikowania i powinien być otwierany dopiero wtedy kiedy jego zawartość będzie potrzebna, co wyjątkowo upraszcza proces złożeniowy równocześnie minimalizując możliwość zgubienia komponentów wypakowanych z paczek otwartych wcześniej niż było to potrzebne. Kiedy zawartość paczki zostanie wykorzystana, opakowanie może być usunięte z miejsca montażu i poddane recyklingowi.


BLOG