×

Kosz remontowy podwieszany

Nazwa: Kosz remontowy podwieszany
Marka / producent: Przedsiębiorstwo HAK

Kosz remontowy podwieszany przejezdny

Przedsiębiorstwo HAK

Przedsiębiorstwo HAK

ul. Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

tel. (71) 349 35 45
fax. (71) 349 30 76

e-mail: hak@hak.com.pl
www.hak.com.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Kosz remontowy zaprojektowany został do transportu osób wzdłuż belki stalowej dwuteowej, co jest możliwe dzięki urządzeniu przejezdnemu, zintegrowanemu z koszem. Kosz jest funkcjonalny i prosty w obsłudze,  wykorzystywany może być do prac montażowych, malarskich oraz remontowych na belkach teowych - konstrukcjach stalowych oraz suwnicach. Jazda kosza możliwa jest w linii prostej bądź po łuku.

Zastosowanie: Energetyka, utrzymanie mostów, prace montażowe, prace malarskie, prace konserwacyjne, prace remontowe na wysokościach.

Konstrukcja:Kosz remontowy o udźwigu 200 kg wyposażony został w ręczny napęd. Podłoga kosza pokryta jest powłoką antypoślizgową oraz otoczona pełnym obrzeżem, zapobiegającym wypadaniu przedmiotów. Na obwodzie kosza zastosowano zabezpieczającą poręcz ochronną. Kosz wyposażono w hamulec postojowy.

Dwa wsporniki podestu posiadają możliwość regulacji wysokości kosza względem poziomu belki jezdnej. Z koszem można zastosować dodatkowy wózek jezdny do podwieszenia na belce, a stanowiący niezależny punkt kotwienia dla osobistego systemu asekuracji przed upadkiem z wysokości. Linka awaryjna umożliwia przyciąganie wózka w kierunku podestu roboczego.  

Świadectwo Ochronne Urzędu Patentowego NR 68532.


BLOG