×

Platforma omnikierunkowa PSK HAK

Nazwa: Platforma omnikierunkowa PSK HAK
Marka / producent: Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.
Typ: Platforma samojezdna
Model: PSK HAK

Omnikierunkowa platforma PSK HAK to najnowszy produkt firmy Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o., opracowany z uwzględnieniem potrzeb z zakresu funkcjonalności oraz bezpieczeństwa użytkowania urządzenia, a szczególnie jego maksymalnej mobilności w ograniczonej przestrzeni.

Przedsiębiorstwo HAK

Przedsiębiorstwo HAK

ul. Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

tel. (71) 349 35 45
fax. (71) 349 30 76

e-mail: hak@hak.com.pl
www.hak.com.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Proces projektowania ukierunkowano na osiągnięcie maksymalnej mobilności urządzenia w ograniczonej przestrzeni, łatwość sterowania platformą oraz możliwość swobodnego manipulowania ładunkiem w procesie montażu. 

Urządzenie stanowi połączenie zaawansowanego technologicznie mechanizmu jazdy, opartego na kołach Mecanum, oraz mechanizmu podnoszenia na podnośnikach hydraulicznych. Powstała w efekcie multifunkcyjność urządzenia pozwala na jego zastosowanie do wielu zadań oraz wykonanie wersji dopasowanej do potrzeb użytkownika. 

Zalety urządzenia:

MOBILNOŚĆ – układ jezdny, oparty na omnikierunkowych kołach Mecanum, umożliwia sprawny ruch urządzenia we wszystkich kierunkach – do przodu i do tyłu, do boku, po skosie oraz dookoła własnej osi pionowej. Platforma może również swobodnie pokonywać zakręty o różnym promieniu. 

ELASTYCZNOŚĆ ZMIANY KIERUNKU RUCHU - rozwiązanie sprawdzi się głównie tam, gdzie istnieje konieczność manipulowania ładunkami w oniewielkiej przestrzeni, w wąskich ciągach komunikacyjnych oraz tam, gdzie konieczne jest elastyczne skomunikowanie oddalonych od siebie stanowisk produkcyjnych.  

FUNKCJONALNOŚĆ – hydrauliczny podnośnik nożycowy pozwala na swobodny transport oraz podnoszenie różnego typu ładunków – narzędzi, komponentów czy materiałów, a także swobodną nimi manipulację w obszarze pracy.

ERGONOMICZNOŚĆ – omnikierunkowa platforma może być sprawnie obsługiwana przez jednego pracownika. Istnieje również opcja pracy w trybie automatycznym.

BEZPIECZEŃSTWO – zapewnione dzięki zastosowaniu sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej na czas jazdy i podnoszenia, a także listwy naciskowej dookoła podnoszonego blatu platformy.

POTENCJAŁ – rozwiązanie zakłada możliwość dostosowania projektu do jednostkowych potrzeb zamawiającego, zarówno pod względem gabarytów urządzenia, jego udźwigu, prędkości, jak i dodatkowego wyposażenia. 

Pliki do pobrania


BLOG