×

Platforma samojezdna kołowa

Nazwa: Platforma samojezdna kołowa
Marka / producent: Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.
Typ: Platforma transportowa
Model: Platforma samojezdna

Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o oferuje kompleksową realizację platform transportowych w różnych wersjach, dostosowanych do potrzeb zamawiającego.

Przedsiębiorstwo HAK

Przedsiębiorstwo HAK

ul. Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

tel. (71) 349 35 45
fax. (71) 349 30 76

e-mail: hak@hak.com.pl
www.hak.com.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Platformy samojezdne kołowe to urządzenia służące do transportu detali, podzespołów oraz elementów wielkogabarytowych. Pracują najczęściej na krótkich odcinkach w obrębie hal.

Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. oferuje platformy samojezdne z napędem elektrycznym, hydraulicznym bądź spalinowym, sterowane z kasety, zdalnie bądź pracujące w cyklu automatycznym. Urządzenia, zależnie od potrzeb, są wyposażone w koła skrętne, elementy do ustalania położenia ładunku, podnośniki bądź obrotniki.

Nowością w ofercie firmy HAK Sp. z o.o. jest platforma samojezdna kołowa PSK HAK, wyposażona w mechanizm jazdy pozwalający realizować swobodny ruch platformy w każdym kierunku, łącznie z obrotem wokół środka. Platforma PSK HAK może być wyposażona w podnośnik hydrauliczny bądź inne elementy dostosowane do kształtu i gabarytów transportowanych ładunków.  

Więcej informacji: http://www.hak.com.pl/hak/produkty/platformy-i-wozy-transportowe/platformy-samojezdne/platforma-samojezdna-kolowa-psk-hak.html


BLOG