×

Wciągarki bezreduktorowe NBSL

Nazwa: Wciągarki bezreduktorowe NBSL
Marka / producent: NBSL
Model: WYJ103-08

Wciągarki NBSL idealne do modernizacji

Lift Components Sp. z o.o.

Lift Components Sp. z o.o.

ul. Okulickiego 21a
05-500 Piaseczno

tel. (22) 425 58 30, (22) 737 04 46
fax. (22) 847 64 51

e-mail: biuro@liftcomponents.pl
www.liftcomponents.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

NBSL Elevator Components Group powstała w 1983 roku i obecnie jest jednym z największych chińskich producentów komponentów dźwigowych. Zakłady produkcyjne mieszczą się w Szanghaju i Ningbo, zajmując łącznie powierzchnię 250 000 m2. Podstawowymi produktami firmy są wciągarki, drzwi automatyczne i ograniczniki prędkości. Podzespoły produkcji NBSL posiadają deklaracje zgodności CE, a o ich wysokiej jakości świadczy fakt, że znajdziemy je między innymi w dźwigach Mitsubishi, KONE, OTIS, Fujitec oraz ThyssenKrupp.

Wciągarki bezreduktorowe NBSL są dostępne na naszym rynku od kilku lat dzięki importerowi Lift Components Sp. z o.o. Są to wysokiej jakości maszyny z silnikiem synchronicznym, wyposażone w hamulce posiadające certyfikat na zgodność z wymaganiami norm PN-EN 81-20/50 w zakresie ochrony przed niezamierzonym ruchem kabiny oraz zabezpieczania przed rozpędzaniem kabiny podczas jazdy w górę. We wciągarkach tych standardowo montowane są enkodery Heidenhain. Parametry wydajności stawiają omawiane wciągarki w światowej czołówce tego typu produktów przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Konstrukcja bezreduktorowa oznacza oszczędność energii, brak konieczności smarowania i wysoką wydajność w stosunku do wciągarki reduktorowej. Ponadto zapewnia stały moment obrotowy przy niskich obrotach i cichą pracę bez wibracji, ciesząc użytkowników windy stabilną pracą i płynną jazdą kabiny.

Oferowane przez Lift Components wciągarki NBSL WYJ103-08 znajdują zastosowanie w modernizacjach dźwigów osobowych i meblowych, pozwalając na zwiększenie udźwigów odpowiednio do 550kg (dźwigi ODA) i 1000kg (dźwigi MDA).

Konstrukcja wciągarki pozwala w łatwy sposób przeorganizować układ dźwigu w szybie, co ma znaczenie szczególnie w dźwigach ODA, w których przeniesienie przeciwwagi na boczną ścianę umożliwia znaczne pogłębienie kabiny. Typowa kabina dźwigu licencyjnego ma wymiary wewnętrzne 940x1270 mm, a dzięki zmianie położenia przeciwwagi można w tym samym szybie zmieścić kabinę o wymiarach 970x1350mm.

Pliki do pobrania


BLOG