×

Informacje o bazie przetragów

Niniejszy monitoring  rynku przetargów i inwestycji obejmuje swym zakresem ogłaszane przetargi i zlecenia, wygrane postępowania oraz planowane i realizowane inwestycje - czyli dane, które stwarzają szansę na pozyskania zamówień bądź to w bliskiej perspektywie (przetargi i zlecenia), bądź w dalszej perspektywie (inwestycje).

Dźwignice należą do grupy dóbr inwestycyjnych,  a ich rynek związany jest bezpośrednio z rozwojem prawie wszystkich branż przemysłu, budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

W miarę ich eksploatacji generują one wtórny popyt na usługi, konserwację, serwis, części zamienne, remonty, bądź modernizacje.

Nasz serwis przetargowo inwestycyjny został sprofilowany do branży dźwignicowej i każdy użytkownik  otrzymuje w pakiecie 3 grupy informacji:

  1. Przetargi zlecenia na realizację dostaw i /lub usług.
  2. Wyniki rozstrzygniętych przetargów.
  3. Planowane i realizowane inwestycje.

 

Monitorujac rynek przetargów i inwestycji ,każda firma z branży dźwignicowej może:

  • być o krok przed konkurencją,
  • pozyskać nowe korzystne zamówienia,
  • dotrzeć do firm które wygrały przetarg,
  • zostać podwykonawcą Generalnego Wykonawcy,
  • nawiązać kontakt z inwestorem bądź użytkownikiem.

 

Rocznie w Polsce jest ogłaszanych ponad 400 tysięcy przetargów na usługi, wykonawstwo i dostawę urządzeń wraz z montażem lub bez.

Dzięki wygranym przetargom tysiące polskich firm  podpisuje intratne kontrakty  osiągając wielomilionowe zyski.

O tym, jak wygląda rynek przetargów w branży dźwignicowej, będziesz mógł się dowiedzieć z okresowych informacji  publikowanych na naszym portalu.