X
Uwaga

Inne w branży Podlaskie, Sokółka   18.08.2023

Praca dla Instruktora/Wykładowcy - Kursy Obsługi Podestów Ruchomych

Ośrodek ZDZ w Sokółce poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Instruktora/Wykładowcy do prowadzenia kursów z obsługi podestów ruchomych. Jeśli jesteś osobą pełną pasji, która chciałaby przekazać swoją wiedzę oraz umiejętności innym, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi podestów ruchomych, preferowana praktyczna znajomość różnych typów maszyn i urządzeń.
  • Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób przystępny i zrozumiały dla uczestników o różnym poziomie zaawansowania.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z grupą.
  • Chęć rozwoju zawodowego i doskonalenia własnych umiejętności.
  • Dyspozycyjność do prowadzenia zajęć w dogodnych dla uczestników terminach.
  • Mile widziane uprawnienia pedagogiczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe - umowa zlecenie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i warsztatach dla instruktorów.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole specjalistów.
  • Możliwość wpływu na treści programowe kursów oraz wykorzystanie własnych pomysłów i metodyk.
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich preferencji i możliwości.
  • Możliwość współpracy na dłuższy okres oraz uczestnictwa w projektach rozwojowych Ośrodka ZDZ.

Zadania:

  • Prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych z zakresu obsługi podestów ruchomych.
  • Przekazywanie uczestnikom praktycznej wiedzy na temat bezpiecznej i efektywnej pracy z maszynami.
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych
  • Monitorowanie postępów uczestników i dostosowywanie metodyki na bieżąco.
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania i zapewnianie wsparcia uczestnikom kursów.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa podjąć wyzwanie, dzielić się swoją pasją i pomagać innym zdobywać nowe umiejętności, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres sokolka@zdz.bialystok.pl W tytule wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Instruktora Obsługi Podestów Ruchomych "

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia edukacyjnych doświadczeń w Ośrodku ZDZ w Sokółce!

  • Forma zatrudnienia:
    umowa zlecenie

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sokółce
  • Imię i nazwisko:
    Katarzyna Paszko
  • Telefon:
    857112257
  • E-mail:
    sokolka@zdz.bialystok.pl

BLOG