X
Uwaga

Konserwator / serwisant dźwignic Dolnośląskie, Krępice k.Wrocławia   11.03.2024

Doradca Techniczno-Handlowy (kujawsko-pomorskie)

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży produktów do zaopatrzenia przemysłu, w tym: zawiesia, punkty zaczepowe, wciągniki i podnośniki, chwytaki i zabezpieczenia ładunku
  • Rozwój podległego rynku poprzez opiekę nad aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców na swoim obszarze działania
  • Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klienta
  • Raportowanie wyników pracy w systemie CRM
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji na podległym regionie działania

Nasze wymagania:

  • Kompetencje sprzedażowe w modelu B2B w branży zaopatrzenia przemysłu
  • Kilkuletnia praktyka w handlu rozdrobnionym oraz doradztwie technicznym
  • Samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Zdolności interpersonalne niezbędne w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Duże zaangażowanie oraz determinacja do osiąganiu celów
  • Zmysł techniczny
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z perspektywą wieloletniej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • Samodzielna, odpowiedzialna praca w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dopasowane do potrzeb stanowiska
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w zgranym zespole ludzi z pasją

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

  • Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    PFEIFER Polska Sp. z o.o.
  • Telefon:
    +48 71 30 23 700
  • E-mail:
    hr@pfeifer.pl

BLOG