×
Aktualności

Corleonis umacnia relacje biznesowe z Terex

Od końca 2018 r. Corleonis jest oficjalnym dystrybutorem żurawi wieżowych Terex w Polsce. Portfolio produktów nowego dystrybutora obejmuje od żurawi wieżowych samowznoszących Terex CBR poprzez żurawie wieżowe z poziomym wysięgnikiem CTT po żurawie wieżowe z wysięgnikiem wychylnym CTL.

Cenimy Terex Cranes jako bardzo szanowanego i rzetelnego partnera biznesowego z uczciwą i szczerą pasją do żurawi wieżowych. Ponadto wysoki poziom świadomości i akceptacji marki Terex w Polsce ułatwiły nam nawiązanie tej relacji biznesowej, powiedział właściciel Corleonis, Arkadiusz Ertel, wyjaśniając swoją decyzję na korzyść nowego partnerstwa, które z punktu widzenia obu firm, nie mogło zacząć się lepiej.

Od początku br. Corleonis zamówił 19 jednostek żurawi wieżowych Terex Cranes, w tym modele CTT 91-5, CTT 132-6, CTT 162-8, CTT 561-32 oraz nowy żuraw wieżowy z poziomym wysięgnikiem CTT 202-10, który Terex Cranes po raz pierwszy oficjalnie zaprezentował na tegorocznych targach Bauma w Monachium. Niektóre modele zostały już dostarczone, pozostałe dostawy są w trakcie realizacji i zostaną zamknięte się do końca tego roku.

Galeria

Pozostałe aktualności

Nagroda IFOY 2019 dla wózka UniCarriers TX3

Nagroda IFOY 2019 dla wózka UniCarriers TX3

UniCarriers ponownie wygrał nagrodę IFOY za 3-kołowy wózek elektryczny z przeciwwagą TX3, który zdobył pierwsze miejsce w kategorii Counter...

Żródło: UniCarriers