×
Aktualności

FUD Bolęcin prezentuje nową generację dźwigów towarowych małych

Podczas konferencji dźwigowej w Wiśle, która odbyła się w dniach 6-8 marca 2019 Fabryka Urządzeń Dźwigowych sp. z o.o. w Bolęcinie przedstawiła nowej generacji windę towarową małą. Sercem rozwiązania jest wciągarka nowej generacji o bardzo kompaktowej budowie i niewielkiej masie (ok. 27 kg), napędzana przetwornicą częstotliwości. 

Dźwigi towarowe małe nowej generacji charakteryzują się wysokim komfortem eksploatacji, nowoczesnym systemem sterowania elektronicznego, łagodnym startem i zatrzymaniem kabiny, wysoką kulturą pracy wciągarki i niskim poziomem hałasu przy ryglowaniu. Modułowość budowy, powtarzalność podzespołów i łatwość ich konfiguracji umożliwia dowolne kształtowanie rozwiązań do potrzeb klienta.

Małe masy podzespołów, prefabrykacja okablowania oraz zastosowana technologia połączeń elektrycznych, a także sterowanie elektroniczne wraz z przyjazną instrukcją montażu ułatwiają montaż urządzenia.

Nierozłączną częścią rozwiązania są nowej generacji drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe lub gilotynowe, dostępne także w wersji ze stali nierdzewnej oraz w wykonaniu ognioodpornym w klasie EI30/EI60/EI90.

Oferta FUD Bolęcin w zakresie dźwigów towarowych małych trafia idealnie w potrzeby polskiego rynku.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli, funkcjonujący na światowym rynku od 2003 r. producent wózków widłowych z chińskim rodowodem, na dobre rozpoczął ekspansję na europejskie...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing