×
Aktualności

Haulotte DIAG - V1 wycofany. Pobierz aplikację "DIAG"!

Wspomaganie klientów w codziennej konserwacji maszyn i rozwiązywaniu problemów jest priorytetem Haulotte. W 2014 r. Grupa wprowadziła uniwersalne narzędzie diagnostyczne Haulotte Diag, które zmniejszało czas interwencji mechanika w przypadku awarii. Narzędzie okazało się bardzo łatwe w obsłudze, upraszczając pracę techniczną, proponując rozwiązanie naprawy we wszystkich okolicznościach.

Pierwsza wersja Haulotte Diag, uruchomiona w 2014 roku, okazała się wielkim sukcesem.

Narzędzie DIAGPAD składało się z urządzenia z ekranem dotykowym, oprogramowanie Haulotte Diag oraz jednostki VCI umożliwiającej zdalne połączenie z maszyną.

Po 5 latach wielkich sukcesów, z powodu zaprzestania działania systemu operacyjnego, z końcem marca 2019 r. oryginalna wersja stanie się przestarzała. Oznacza to, że tablet ten nie będzie już wspierany przez Haulotte ani nie będzie aktualizowany (w tym: poprawki błędów, aktualizacje maszyn i integracja nowych platform roboczych Haulotte Aerial).

Ważne jest, aby zauważyć, że rozwiązanie nadal może być używane, nawet jeśli nie będzie ono aktualizowane w przyszłości.

Galeria

Pozostałe aktualności