×
Aktualności

Innowacje HAULOTTE wdrożone we wszystkich modelach RTJ w zakresie 16 do 28 metrów

Po modernizacji modeli podnośników Haulotte HA16 RTJ, HA20 RTJ i HT23 RTJ, najnowsze innowacje Haulotte są dostępne na wszystkich podnośnikach teleskopowych Haulotte (modele RTJ w zakresie podnoszenia od 16 do 28 metrów). 

Przypomnijmy, które z najnowszych innowacji przyczyniają się do poprawy warunków pracy:

Funkcja Haulotte Activ'Shield Bar zapewnia operatorom najwyższy poziom bezpieczeństwa. W sytuacji zagrożenia zmiażdżeniem operator jest odpychany na poprzeczkę, a maszyna zatrzymuje się automatycznie. Chroniony przez odstęp bezpieczeństwa operator ma łatwy dostęp do elementów sterujących oraz niezakłóconą widoczność.

System Haulotte Stop Emission poprawia komfort użytkowników poprzez ograniczenie emisji zanieczyszczeń oraz hałasu. Silnik zatrzymuje się automatycznie po 90 sekundach bezczynności. Operator może skupić się na swojej pracy. Silnik natychmiast uruchamia się ponownie, gdy operator wykonuje jakąś akcję.

System Haulotte Activ'Lighting jest niezbędny dla zachowania bezpieczeństwa kierowcy podczas załadunku i rozładunku. Co najmniej 10 reflektorów LED pozwala operatorowi precyzyjnie kontrolować i wyraźnie odróżniać przeszkody i krawędzie w swoim obszarze roboczym.

Haulotte Activ'Screen to intuicyjny interfejs z wbudowaną diagnostyką. Dzięki temu narzędziu operatorzy i serwisanci mają dostęp w czasie rzeczywistym do kluczowych informacji o maszynie. Interfejs integruje narzędzie diagnostyki i rozwiązywania problemów krok po kroku, jest już dostępny w aplikacji mobilnej: Haulotte Diag. Technicy korzystają z mobilności bezprzewodowej w celu przeprowadzenia bardziej efektywnej konfiguracji i diagnostyki.

 

Nowy HT23 RTJ – terenowe podnośniki teleskopowe

Podnośnik HT23 RTJ oferuje najlepszą dostępną na rynku obudowę, największą prędkość podnoszenia oraz w pełni proporcjonalne i jednoczesne ruchy zapewniające optymalną wydajność. Podnośnik jest wyposażony w system Haulotte Stop Emission oraz Haulotte Activ'Screen. Upraszcza codzienne życie użytkowników i techników oraz zapewnia prosty i pełny dostęp do funkcji diagnostycznych urządzenia. Model HT23 RTJ PRO korzysta również z systemu zapobiegającego zmiażdżeniu Haulotte Activ'Shield Bar 2.0, zapewniającego bezpieczeństwo w standardzie oraz Haulotte Activ'Lighting System, który upraszcza załadunek i rozładunek podnośnika na ciężarówkę w ciemności.

 

HA16 RTJ – terenowy podnośnik przegubowy

Podnośnik przegubowy HA16 RTJ zapewnia prostotę, solidność, niezawodność i łatwość konserwacji. Wyposażony został w System Haulotte Stop Emission oraz pokładową diagnostykę Haulotte Activ'Screen zapewniającą dostęp do danych technicznych maszyny. Aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo, HA16 RTJ PRO jest również standardowo wyposażony w urządzenie Haulotte Activ'Shield Bar 2.0, które chroni operatora przed zmiażdżeniem oraz system Haulotte Activ 'Lighting, który zabezpiecza załadunek i rozładunek podnośnika na ciężarówkę w ciemności.

 

HA20 RTJ terenowy podnośnik przegubowy

Przegubowe podesty robocze HA20 RTJ korzystają również z najnowszych innowacji jak: Haulotte Activ'Screen (interfejs z diagnostyką pokładową), Haulotte Activ'Shield Bar 2.0 i Haulotte Stop Emission System, oferowanych standardowo lub jako opcja w zależności od wersji.

Budowa tego podnośnika umożliwia dotarcie do bardziej zróżnicowanych obszarów roboczych dzięki wysokości roboczej wynoszącej 20,6 metra, przegubowi o długości 8,4 metra umożliwiającemu pokonywanie przeszkód i wysięgowi równemu 14,2 metra, który umożliwia dostęp do najtrudniejszych miejsc.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli, funkcjonujący na światowym rynku od 2003 r. producent wózków widłowych z chińskim rodowodem, na dobre rozpoczął ekspansję na europejskie...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing