×
Aktualności

Najnowszy mini żuraw Maeda MC 285C-3 już w Polsce

Najnowszy model japońskiego mini żurawia typu pająk MC285C-3, którego inauguracja odbyła się pod koniec zeszłego roku, już wkrótce pracować będzie w Polsce. Maszyna wyposażona będzie w pilota bezprzewodowego w standardzie, demontowalny silnik elektryczny, hak szperający służący m.in. do montażu szyb i przyssawkę do szyb typu UPG 600-2 marki Uplifter.

Żuraw MC285C-3 zasilany będzie silnikiem diesla Yanmar, spełniającym wymagania nowej normy emisji spalin UE Stage V, która obowiązywać będzie od stycznia 2019.

Dbałość o ochronę środowiska jest dla nas bardzo ważnym aspektem działalności, powiedział Dyrektor Uplifter na Polskę Lech Iwaniuk.

Japoński producent mini żurawi Maeda Seisakusho CO. LTD słynie ze znakomitej jakości a maszyny z powodzeniem pracują na naszym rynku od wielu lat. Żurawie Maeda są aktualnie są najchętniej wykorzystywanymi maszynami przez firmy z branży retail co jest dowodem potwierdzającym ich trwałość i prostotę obsługi. 

Dostawa zrealizowana zostanie przez firmę UPLIFTER na przełomie lutego i marca.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Według najnowszych danych producentów Europa stała się w minionym roku największym importerem wózków widłowych z Chin. Baoli Polska planuje...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Efektowne ekspozycje, pokazy specjalistycznego sprzętu oraz możliwość zobaczenia na żywo nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa oraz innych...

Żródło: MTP