×
Aktualności

Riwal zdobywcą nagrody IAPA 2021 za rozwiązania cyfrowe

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

RIWAL lider w zakresie wynajmu i sprzedaży podnośników nożycowych, podnośników koszowych, ładowarek teleskopowych i wózków widłowych został ogłoszony laureatem nagrody Digital Development podczas uroczystego szczytu International Awards for Powered Access. Nagroda dotyczy pełnego zakresu rozwiązań cyfrowych.

Jurorzy docenili wartość dodaną innowacyjnych rozwiązań cyfrowych RIWAL. Podczas wydarzenia online było obecnych ponad 1100 profesjonalistów z 76 krajów, czyli najwięcej w historii wszystkich edycji IAPA Awards! Nagroda jest dowodem na to, że RIWAL jest liderem w dziedzinie „Rozwoju cyfrowego”. Klienci doceniają praktyczne rozwiązania cyfrowe RIWAL, dzięki czemu mogą pracować efektywniej.

Pedro Torres, Prezes Zarządu RIWAL mówi: Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagrody Digital Development Award. Jest to wielkie uznanie ciężkiej pracy, jaką wszyscy w RIWAL włożyli w realizację cyfrowych rozwiązań dla naszych klientów na całym świecie. Biorąc pod uwagę fakt, że nagrody International Powered Access są uznawane na całym świecie jako wizytówka najbardziej dynamicznych firm, jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy docenieni w tej właśnie dziedzinie.

 

Rozwiązania cyfrowe RIWAL upraszczają proces wynajmu podestów ruchomych

W ostatnich latach RIWAL skupił się na rozwoju pełnej gamy rozwiązań cyfrowych, które sprawiają, że proces wynajmu jest bardziej przejrzysty, a przede wszystkim łatwiejszy.

Portal klienta i aplikacja My RIWAL zapewniają klientom wgląd w dane w czasie rzeczywistym, takie jak:

  • lista wynajętych przez nich maszyn,
  • wykorzystanie  maszyn,
  • emisja spalin CO2,
  • ustalenie dokładnej lokalizacji miejsca pracy maszyny,
  • łatwy wynajem i zwrot maszyn,
  • dokumentacja techniczna maszyn.

 

Technologia BIM i AR ułatwia dobór podestu ruchomego do zadania

Sposób, w jaki RIWAL stosuje BIM w branży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, czyni  z  niego jedną z najbardziej rewolucyjnych dostępnych obecnie technologii. Wszystkie inne trendy (druk 3D, robotyka, budownictwo modułowe i konstrukcje prefabrykowane, VR, AR, big data) również są ściśle związane z modelowaniem informacji o budynku (BIM).

Korzystając z technologii BIM, RIWAL tworzy zindywidualizowany cyfrowy plan pracy na wysokości, aby mieć pewność, że klient zawsze wybierze odpowiednią maszynę na swój projekt. To rozwiązanie pomaga klientom zwiększyć efektywność pracy i zmniejszyć ślad węglowy do minimum.

Dostępna w aplikacji My RIWAL Rental opcja rozszerzonej rzeczywistości AR umożliwia wirtualny podgląd podnośnika na placu budowy. Pozwala sprawdzić wielkość maszyny oraz to, czy jej zasięg jest wystarczający.

 

Bezpieczne szkolenia operatorów podestów ruchomych

Symulator podestów ruchomych VR to urządzenie zwiększające bezpieczeństwo pracy na wysokości. Symulator VR pozwala na przeszkolenie lub doskonalenie umiejętności wielu operatorów podestów ruchomych w kontrolowanym środowisku.

Symulator pracy na podnośnikach VR jest dostępny również w wersji mobilnej. Kompleksowo wyposażona i przystosowana przyczepa z symulatorem może być dostarczona na budowę lub inne wyznaczone przez klienta miejsce w celu przeprowadzenia szkolenia. To sprawia, że VR jest niezwykle przydatny we wszystkich rodzajach projektów w Europie. Odświeżenie i sprawdzenie umiejętności operatorów zmniejsza ryzyko awarii maszyn i przyczynia się do prawidłowego przebiegu pracy na wysokości!

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG