×
Aktualności

Strona internetowa Genie Aerial ProsTM zdobywa nowych czytelników w Europie

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Edukacyjna strona internetowa firmy Genie jest teraz dostępna między innymi dla klientów w Europie.

Po sukcesie witryny w Ameryce Północnej witryna Genie Aerial ProsTM jest teraz dostępna dla klientów w regionie EMEAR (Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Rosji) oraz w krajach subkontynentu indyjskiego i Azji Południowo-Wschodniej. Witryna Genie Aerial Pros to platforma edukacyjna marki, zaprojektowana w celu połączenia klientów wynajmujących, operatorów urządzeń i kluczowych interesariuszy z ekspertami branżowymi. Treść na stronie Genie Aerial Pros jest teraz dostępna w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim na stronie.

Witryna poświęcona kształceniu specjalistów branży podestów ruchomych w ważnych tematach, jak nadchodzące zmiany standardów branżowych, bezpieczeństwo i szkolenia, usługi, wprowadzanie produktów i nowe aplikacje. Strona zapewnia również wgląd klientów w wiadomości firmowe, a także wydarzenia branżowe i firmowe. Treść prezentowana na stronie Genie Aerial Pros zawiera artykuły ze wskazówkami i trendami, biuletyny i filmy produktowe, powiadomienia branżowe, historie sukcesu klientów, referencje i wiele innych.

James Barr, wiceprezes Genie firmy APAC, Terex AWP mówi: Oferując klientom dostęp do potrzebnych im informacji, w momencie kiedy ich potrzebują, witryna Genie Aerial Pros jest teraz skierowana do bardziej globalnej publiczności, zapewniając naszym klientom na całym świecie możliwość wymiany zdań z naszymi ekspertami i komentowania w czasie rzeczywistym - to kolejny sposób na podniesienie poziomu naszych klientów i ich firm.

Witryna Genie Aerial Pros, podobnie jak blog, oferuje łatwo dostępny i interaktywny interfejs, który pozwala użytkownikom klikać informacje, które ich interesują, lub dowiedzieć się więcej z filmów i rekomendacji ekspertów Genie. Pytania mogą być zadawane i udzielane z jasnymi, wiarygodnymi odpowiedziami na praktycznie każdy temat. Klienci mogą uzyskiwać dostęp do treści na stronie Genie Aerial Pros na różne sposoby, w tym na stronie Genie Aerial Pros, na stronie Genie oraz za pośrednictwem stron społecznościowych firmy: Facebook (GenieLift), Twitter (@GenieLift), LinkedIn (Genie Industries) i Instagram (@genie_lift).

Pozostałe aktualności

Mini żuraw Jekko SPX650

Mini żuraw Jekko SPX650

Pod koniec lipca, podczas transmisji na żywo, firma Jekko zaprezentowała najnowszy model w ofercie – zapowiadany kilka tygodni temu mini żuraw...

Żródło: Jekko

RIWAL otwiera kolejne Centrum Szkoleniowe IPAF

RIWAL otwiera kolejne Centrum Szkoleniowe IPAF

Firma RIWAL – międzynarodowy lider w dziedzinie wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych oraz szkoleń dla operatorów,...

Żródło: Riwal Poland

wszystkie aktualności

BLOG