×
Aktualności

V Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO- LIFT od 2 do 4 października w Targach Kielce

Kolejna edycja targów branży dźwigowej EURO-LIFT odbywać się będzie razem z Salonem Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO, który z powodzeniem debiutował w Targach Kielce w 2016 roku. Obydwa wydarzenia to doskonała okazja do zaprezentowania hitów i rynkowych premier z branży transportu bliskiego. W ocenie zwiedzających, jak i wystawców targi te wpisały się już na stałe do kalendarza, a to ze względu na jakość i poziom wydarzenia.

 

Kompleksowo o dźwigach w Targach Kielce

To w Targach Kielce można zobaczyć wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. Począwszy od innowacji i najnowszych urządzeń, przez napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin. Przykładem połączenia nowoczesnego designu i innowacyjnych technologii są na przykład przestrzenne panoramiczne windy i energooszczędne windy solarne będące wyróżnikiem ubiegłej edycji targów EURO-LIFT.

Podczas wydarzenia, które kompleksowo prezentuje spektrum branży dźwigowej, co roku obecne są najbardziej prestiżowe branżowe organizacje z Europy m.in. ELA (European Lift Association) i włoskie ANICA (Narodowe Stowarzyszenie Przemysłu Komponentów do Dźwigów).

 

Merytoryczna wiedza wprost z targów

Targi to nie tylko możliwość kompleksowego zaprezentowania swojej oferty, ale także miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i aktualizacji wiedzy. Już dziś, zapraszamy do udziału w konferencji Konserwacja, modernizacja i instalacja dźwigów rok po wprowadzeniu norm EN PN 81.20/50. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli, m.in. Jorge Liguerre (Prezes ELA), Ebru Gemici (VDMA) i Andrzej Ziółkowski Prezes UDT. W ramach spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące, m.in. eksploatacji i modernizacji dźwigów w agresywnej oraz korozyjnej atmosferze oraz wpływu złej konserwacji, a także bezpieczeństwa instalowanych dźwigów w oparciu o wymagania norm PN-EN 81-20/50.

 

Salon LOKUM EXPO

Salon LOKUM EXPO skierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, kadry menadżerskiej, spółdzielni mieszkaniowych czy zarządców zasobów komunalnych. Swoje stoiska podczas Salonu przedstawią firmy budowlane, instalacyjne, elektrotechniczne, dostawcy ciepła i energii, producenci oprogramowania do obsługi zarządzania nieruchomościami, banki, firmy ubezpieczeniowe czy firmy sprzątające.

W programie Salonu Lokum Expo znalazło się „Forum zarządców nieruchomości” - spotkanie zainicjowane przez Ministerstwo Rozwoju w związku z programem Dostępność plus. Cel programu to podniesienie jakości życia i zapewnienie niezależności wszystkich obywateli, poprzez poprawę dostępności przestrzeni publicznej, produktów i usług w aspekcie architektonicznym, informacyjnym i komunikacyjnym.

Zapraszamy do Kielc w dniach 2-4 października 2018!

Galeria

Pozostałe aktualności

Podnośniki samojezdne ATN w grupie Fassi

Podnośniki samojezdne ATN w grupie Fassi

Grupa Fassi, poprzez swoją francuską spółkę holdingową, która jest już właścicielem Fassi France i Marrel, przejęła ATN, wiodącego producenta...

Żródło: Fassi Gru S.p.A.

Następca popularnego żurawia Grove GMK3060

Następca popularnego żurawia Grove GMK3060

Manitowoc Cranes pokaże zmodernizowany trójosiowy żuraw terenowy Grove GMK3060 podczas targów bauma 2019 w Monachium. Nowy GMK3060L bazuje na...

Żródło: Manitowoc Cranes