×
Aktualności

Wózki widłowe Carer serii A do 12 ton

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Carer, nie ustając w rozwoju swoich produktów, zapowiedział ekspansję najmniejszych wózków widłowych z serii A, osiągając 12 ton udźwigu. Jest to kamień milowy, który stanowi trampolinę do kolejnych rewolucyjnych projektów dla maszyn wielkogabarytowych.

Po premierze nowej serii wózków widłowych A160-200@1200X dedykowanych dla dużych ładunków Carer nie zamierza się zatrzymywać i zapowiada dwa nowe modele, które będą wdrażały serię A także w jej mniejszych wersjach:

  • A80 / 1100X, o udźwigu 8 000 kg, o środku ciężkości przy 1100 mm;
  • A120X, o udźwigu 12 000 kg, o środku ciężkości przy 600 mm,

Nowe wózki zostały specjalnie zaprojektowane i opracowane przez Carer, aby uzupełnić serię produktów, która odniosła ogromny sukces na rynku światowym, oferując klientom ważną alternatywę dla wózków z silnikiem wysokoprężnym - gamą elektrycznych wózków widłowych o dużym udźwigu.

Zaprojektowane do pracy również na zewnątrz i w trudnych warunkach środowiskowych, obecnie elektryczne wózki widłowe serii A są dostępne w wersjach udźwigu od 8 do 20 ton, wszystkie z tymi samymi cechami, które rozsławiły poprzednie modele:

  • wysoka wydajność,
  • kompaktowe wymiary,
  • niezrównana autonomia operacyjna,
  • ergonomia siedzenia kierowcy gwarantowana przez Luxury Cabin,
  • atrakcyjny wygląd.

Podczas gdy oczekiwanie na nowe modele wzbudza zainteresowanie operatorów w tym segmencie, Carer już projektuje 25- i 30-tonowe modele serii A.

Pozostałe aktualności

2000. żuraw Jekko na 20-lecie firmy

2000. żuraw Jekko na 20-lecie firmy

Rok 2020, choć trudny pod wieloma względami, to czas kiedy firma osiągnęła podwójny kamień milowy - dokładnie 20 lat po pierwszym prototypie mini...

Żródło: Jekko Europe

wszystkie aktualności

BLOG