×
Artykuły

Usunięcie awarii instalacji elektrycznej jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Prześlij nam swój artykuł
Zobacz galerię zdjęć

Dźwigi osobowe, towarowe, żurawie czy suwnice - wszystkie te urządzenia bez względu na wielkość - do prawidłowej pracy wymagają energii elektrycznej. O znaczeniu nawet niewielkiej części instalacji elektrycznej najczęściej uświadamiamy sobie podczas awarii skutkującej nieplanowanym przestojem, który pociąga za sobą znaczne straty finansowe.

Awarii nie da się przewidzieć, może wystąpić o każdej porze a różnorodność stosowanych elementów elektrotechnicznych jest ogromna. Dodatkowym wyzwaniem jest szybko zmieniająca się technologia co znacznie utrudnia dostępność podzespołów.
Szukając produktów, warto odwiedzić internetową hurtownię materiałów elektrotechnicznych TIM, która w swojej ofercie posiada ponad 200 000 produktów dedykowanych do zastosowań przemysłowych z czego ponad 70 000 produktów ma utrzymywany stan magazynowy.

Firma TIM SA od ponad 25 lat zdobywa doświadczenie w handlu artykułami elektrotechnicznymi oraz w zastosowaniu innowacyjnych rozwiązania z dziedziny e-commerce. Dostawy realizuje nowoczesne Centrum Logistyczne TIM SA w Siechnicach k. Wrocławia.

 

Przede wszystkim współpraca

Każdy klient jest różny i ma różne potrzeby, dlatego sklep TIM dostosowuje warunki handlowe do indywidualnych potrzeb. Wstępne rabaty otrzymasz zraz po zalogowaniu, natomiast dostosowanie lub zmiana poziomu rabatów zależnie od Twoich potrzeb będzie możliwe po kontakcie z Twoim indywidualnym opiekunem.

 

Błyskawiczne wsparcie techniczne

Znalezienie zamiennika, elementu wyposażenia dodatkowego lub produktu, kiedy dysponujemy jedynie parametrami elektrycznymi, wymaga przejrzenia katalogów (papierowych lub elektronicznych) i pochłania czas, który każdy woli poświęcić na swoją działalność.

Zadania związane z poszukiwaniem odpowiedniego produktu można przerzucić na dział Pomocy Technicznej firmy TIM, który szybko udziela porad związanych doborem odpowiednich części lub komponentów.

Można kontaktować się z nim e-mailowo pod adresem: strefaporad@tim.pl   

 

Zawsze pod ręką

Zapotrzebowanie na produkty elektrotechniczne może dopaść Cię w różnych sytuacjach, gdy jesteś daleko od komputera, a nie ma bardziej denerwującego dźwięku, jak sygnał zajętego telefonu, gdy próbujesz na szybko dodzwonić się do handlowca.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi aplikacja TIM, będąca mobilna wersją hurtowni, oferującą całodobowy dostęp do kilkudziesięciu tysięcy produktów, które można zamawiać w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, za pomocą smartfona. Obsługa aplikacji jest niezwykle łatwa i intuicyjna, dzięki takim opcjom, jak zsynchronizowane koszyki zamówień (można dodawać produkty zarówno przez stronę, jak i przez aplikację), rozbudowane filtry wyszukiwania (wg. nazwy produktu, jego cechy, producenta, kategorii, itp.), zintegrowany skaner produktów, ułatwiający błyskawiczne znalezienie poszukiwanego elementu, porównywarka cen i wiele innych.

Z aplikacji TIM skorzystają przede wszystkim specjaliści biznesowi, monterzy i instalatorzy, inżynierowie utrzymania ruchu czy dystrybutorzy. Aplikacja jest darmowa i można pobrać ją na swojego smartfona ze sklepy Google Play oraz App Store.

 

Oferta dla segmentu dźwignicowego

W ofercie TIM znaleźć można produkty ponad 200 sprawdzonych dostawców, w śród nich znajdują się dobrze znane Ci marki, jak Schneider, Legrand, Siemens, Philips, Eaton, ABB, AEG i wiele innych.

Najczęściej wybierane produkty pogrupowane zostały w główne kategorie:

  • przewody, kable i prowadnice,
  • wyłączniki, rozłączniki, styczniki,
  • obudowy,
  • łączniki krańcowe,
  • kasety, przyciski i lampki,
  • akcesoria.

W hurtowni internetowej TIM dostępne są również promocje cenowe dla segmentu dźwigów i suwnic.

Artykuł promocyjny firmy TIM.


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły

Windy i stan epidemii w Polsce

Windy i stan epidemii w Polsce

Większość z nas mimo panującej sytuacji jaka ma miejsce w kraju jak i na świecie prowadzi w miarę standardowy tryb dnia codziennego. Wstajemy,...

wszystkie artykuły

BLOG