×

Czy można samemu przygotować się do egzaminu i zdobyć uprawnienia operatora?

Zobacz galerię zdjęć

Mam urządzenie (żuraw samojezdny) i chcę przystąpić sam (bez odbycia kursu) do egzaminu przed komisją UDT. Poszukuję firmy szkoleniowej, która zna odpowiedzi na pytania z przykładowego testu egzaminacyjnego.

 

Odpowiada Stanisław Świderski - ekspert w segmencie suwnice, wciągniki, wciągarki, żurawie, udźwigowienie stanowisk pracy, resurs


Odpowiedzi na przedstawiony test na pewno znają firmy zajmujące się szkoleniem w przedmiotowym zakresie tj. uprawnieniami na żurawie samojezdne. W Pana sytuacji proponuję zapisać się na kurs prowadzony zdalnie na platformie e- lerningowej, gdzie mając dostęp do Internetu, w dogodnych dla Pana godzinach i dniach tygodnia, może Pan pogłębić swoją wiedzę teoretyczną i przygotować się do odpowiedzi na wszystkie załączone pytania testowe.

Jest Pan w szczególnie komfortowej sytuacji w zakresie nauki praktycznej obsługi, gdyż ma Pan własny żuraw, zna Pan jego budowę, charakterystykę , instrukcję obsługi, itd.  
Na portalu dźwignice.info wprowadziliśmy nowa grupę szkoleń: e- kursy. Znajdzie Pan tam  oferty firm, które prowadzą szkolenia na platformie e-lerningowej.

Jest to bardzo nowoczesna forma szkoleń, która cieszy się z dnia na dzień coraz większą popularnością ze względu na to, że można te kursy odbywać bez wyjazdu w delegacje i odrywania się od wykonywanej pracy.

Masz problem? Zapytaj!

Nasi eksperci odpowiadają na Państwa pytania.

BLOG