×
Artykuły

AA Herkules – zaufany partner w branży wynajmu

Prześlij nam swój artykuł
Zobacz galerię zdjęć

Podesty ruchome wolnobieżne, podnośniki na gąsienicach oraz ładowarki teleskopowe to urządzenia dzięki którym firma AA HERKULES zdobyła zaufanie swoich klientów do świadczonych od 10 lat usług na obszarze Górnego i Dolnego Śląska. Flota ponad 500 urządzeń umożliwia właściwy dobór urządzenia dla każdej pracy i każdej inwestycji.

 

Pomoc w doborze sprzętu

Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na pomoc specjalistów ds. wynajmu w doborze odpowiedniego sprzętu. Wśród naszych podestów wyróżniamy te zasilane elektrycznie (do pracy wewnątrz pomieszczeń) jak i z silnikiem spalinowym (do pracy na zewnątrz). Dysponujemy podnośnikami o zróżnicowanej konstrukcji jak: podesty nożycowe, teleskopowo- przegubowe, masztowe oraz podnośniki na gąsienicach.

 

Szeroka oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko podesty ruchome, umożliwiają pracę na wysokości, ale także ładowarki teleskopowe służące do podnoszenia i przemieszczania ładunku. Podesty ruchome zwane tez potocznie podnośnikami oraz ładowarki teleskopowe znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu począwszy od prac budowlanych poprzez reklamę wielkopowierzchniową, montaż urządzeń energetycznych i elektrycznych, aż po montaż czy demontaż konstrukcji stalowych, hal fabrycznych czy prace serwisowe na wysokości .Flota ponad 500 urządzeń to możliwość doboru sprzętu, który całkowicie sprosta potrzebom prowadzonej inwestycji.

Obecnie praca z podnośnikiem to oszczędność czasu, a co za tym idzie ograniczenie wydatków. Wynajem odpowiednio dobranego podestu umożliwia wykorzystanie go do szerokiego zakresu działań.

 

Opieka serwisowa

Zapewniamy wszystkim naszym klientom profesjonalną opiekę serwisową. W przypadku awarii nasi wykwalifikowani mechanicy i konserwatorzy z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego dojadą do miejsca pracy podestu. Serwis reaguje nawet do godziny od zgłoszenia usterki (w godzinach pracy serwisu).

 

Transport na wskazane miejsce

Dzięki własnej flocie auto lawet, gwarantujemy transport wynajętego sprzętu na czas i miejsce wskazane przez klienta w umowie najmu.

 

Atrakcyjne warunki najmu

Minimum formalności i przejrzyste warunki najmu to gwarancja udanej współpracy. Centrala naszej firmy znajduje się w sercu Górnego Śląska – Katowicach. Dysponujemy również bazą sprzętową na Dolnym Śląsku we Wrocławiu. Ponad 10letnia obecność na rynku jest gwarantem jakości wykonywanych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zajmować ugruntowaną oraz stabilną pozycję na polskim rynku wypożyczalni podnośników i ładowarek teleskopowych.

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, firma AA HERKULES ma możliwość szybkiego reagowania na potrzeby Klientów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam działać w sposób kompleksowy i rzetelny.

 Pełna oferta dostępna na stronie  www.podestyruchome.pl


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły

Wózki na nocną zmianę

Wózki na nocną zmianę

Giełdy owoców i warzyw obsługują interesantów w godzinach porannych. By przygotować obiekt i towar na ich przybycie, prace trwają zazwyczaj nocą....

wszystkie artykuły

BLOG