×
Artykuły

Podnośnik nożycowy PB do pracy na wysokości ponad 30 metrów

Prześlij nam swój artykuł
Zobacz galerię zdjęć

Niemiecki producent podnośników samobieżnych PB Lifttechnik osiągnął kolejny poziom w dziedzinie wysokości roboczej swoich urządzeń, prezentując wiosną 2018 roku, 32-metrowy podnośnik nożycowy. Podnośnik PB S370-24 ES to prawdopodobnie najwyższy dla tej grupy urządzeń, podnośnik nożycowy na świecie.

Model S370-24 ES 4x4, o którym mowa, może pochwalić się zarówno imponującą wysokością roboczą 37,5 metra, jak i również stosunkowo kompaktowymi wymiarami 8,74 metra długości x 2,4 metra szerokości i 4,13 metra wysokości transportowej.

Platforma robocza o maksymalnych wymiarach 10,5 x 2,11 metra to aż 22,20 m2 powierzchni roboczej o nośności 750 kilogramów. Umożliwia ona bezpieczną pracę 4 osobom wraz z narzędziami i materiałami.

Podnośnik charakteryzuje się prostotą manewrowania dzięki napędowi 4x4 oraz 2-osiowemu układowi skrętnemu. Jest wyposażony w automatyczny system rozkładania podpór, zapewniający bezpieczeństwo pozycjonowania nawet na nierównym terenie. Warto zaznaczyć, że urządzenie może poruszać się podniesione do wysokości 20 m.
PB łączy swoje dziesięciolecia doświadczenia z ogromną wiedzą w dziedzinie najnowszych technologii podnośników nożycowych, dzięki czemu praca nawet na takich wysokościach jest skuteczna i bezpieczna.

Pakiet trzech nowych modeli jest obecnie dostarczany pierwszym klientom. Urządzenia dedykowane są do prac w elektrowniach, stacjach przekaźnikowych oraz magazynach wysokiego składowania na całym świecie, do zakupu bezpośredniego, jak i za pośrednictwem międzynarodowych firm wynajmujących.

W gamie podestów PB Lifttechnik znaleźć można urządzenia o szeroki wachlarzu wysokości roboczej od 5,6 do 37,5 metra, co pozwala na znalezienia idealnej maszyny dla każdego przedsiębiorstwa.

Podnośniki nożycowe PB Liftechnik dostępne są w ofercie firmy Rothlehner.


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły

2019 w gospodarce magazynowej

2019 w gospodarce magazynowej

Dynamiczny przyrost powierzchni magazynowej, upowszechnienie baterii litowo-jonowych, rozwiązań automatyzacyjnych i cyfrowych, a także zapowiedź...

wszystkie artykuły

BLOG