×
Artykuły

Yalehandy - poręczny warsztatowy wciągnik dźwigniowy

Prześlij nam swój artykuł
Zobacz galerię zdjęć

Niewielka masa, poręczne gabaryty i możliwość pracy w dowolnej pozycji to cechy, które sprawiają, że ręczny wciągnik łańcuchowy serii Yalehandy jest cenionym elementem kompletu narzędzi w każdym warsztacie i nie tylko.

Yalehandy to jeden z najmniejszych i najlżejszych wciągników ręcznych łańcuchowych na świecie wyprodukowany przez wiodącego producenta pod marką Yale. Wciągnik ręczny z mechanizmem zapadkowym jest niezastąpiony w wielu sytuacjach. Może być używany w wielu branżach i zastosowaniach w przemyśle, handlu i usługach.

Ekstremalnie niska masa własna i super kompaktowa konstrukcja sprawiają, że wciągnik Yalehandy jest łatwy w obsłudze nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach i trudnych warunkach pracy. Seria składa się z modeli w dwóch wariantach udźwigu Yalehandy 250 i Yalehandy 500 (odpowiednio 250 i 500 kilogramów). W miejscu pracy wciągnik może zostać zamocowany stacjonarnie lub do wózka jezdnego. Standardowa wysokość podnoszenia wynosi 1,5 metra lecz na życzenie klienta dostawca może zaoferować spersonalizowaną długość łańcucha nośnego. W standardzie wciągnik wyposażony został w urządzenie do swobodnego łączenia, które służy do szybkiego zaczepienia ładunku lub przeciągnięcia łańcucha w obu kierunkach.

 

Wytrzymały i wygodny w użyciu

Ręczny wciągnik łańcuchowy Yalehandy został wyposażony w hamulec samozwalniający. Wszystkie części hamulca tarczowego wykonane zostały z materiału wysokiej jakości w wykonaniu antykorozyjnym. Zamknięta konstrukcja chroni wewnętrzne części przed zanieczyszczeniem i wilgocią.

Zawieszenie oraz hak ładunkowy wykute zostały matrycowo z wysokiej jakości stopu stali, odpornego na działanie czynników zewnętrznych, a także wyposażone w solidne zatrzaski bezpieczeństwa. Płynny wolny bieg łańcucha pozwala na błyskawiczne zaczepienie ładunku. Krótka ergonomiczna dźwignia z przełącznikiem kierunkowym oraz z uchwytem pokrytym gumą zapewnia większą wygodę i znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Wciągnik zapewnia możliwość pracy w dowolnej pozycji, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w zakładach przemysłowych, ale również w przydomowych warsztatach.

Wciągnik łańcuchowy Yalehandy to profesjonalne narzędzie wspomagające prace z mniejszymi ładunkami. Dzięki wszechstronności zastosowań, jakie oferuje okaże się niezastąpionym wyposażeniem w przemyśle, rzemiośle oraz podczas wykonywania prac montażowych, przeglądowych czy naprawczych, w szczególności do prostych prac remontowych w zakresie napinania, przeciągania czy podnoszenia ładunków.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż zakup wciągnika Yalehandy nie wiąże się z koniecznością rejestracji urządzenia w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Sprawdź kompaktowe wciągniki dźwigniowe w ofercie firmy Eurotech.


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły

Wózki na nocną zmianę

Wózki na nocną zmianę

Giełdy owoców i warzyw obsługują interesantów w godzinach porannych. By przygotować obiekt i towar na ich przybycie, prace trwają zazwyczaj nocą....

wszystkie artykuły

BLOG