×
Aktualności

SWF Krantechnik na targach LogiMAT 2018

Niemiecki producent techniki dźwignicowej SWF Krantechnik, należący do grupy Konecranes, zaprezentuje elektryczne wciągniki linowe NOVA SILVERLINE i NOVA BLACKLINE oraz elektryczne wciągniki łańcuchowe CHAINster podczas targów LogiMAT 2018 (hala 9, stoisko A 07), które odbędą się w dniach 13-15 marca 2018 r. w Stuttgarcie. Jedną z atrakcji podczas wystawy będą wciągniki w wersji przeciwwybuchowej.

Elektryczne wciągniki linowe z serii NOVA SILVERLINE zaprojektowane zostały dla udźwigów do 80 ton. Ich cechy charakterystyczne to: 

  • bęben linowy o bardzo dużej średnicy, w celu minimalnego zużycia liny,
  • super krótki zwis haka,
  • minimalny boczny ruch haka,
  • minimalne wahania obciążenia dzięki płynnym ruchom sterowanym falownikami,
  • ekonomiczna konstrukcja.

Połączenie elektrycznego wciągnika linowego serii NOVA BLACKLINE z zestawem komponentów suwnicowych , gwarantuje solidne, tanie rozwiązanie dla obsługi ładunków o masie od 2 do 20 ton. Wciągnik NOVA BLACKLINE to bardziej podstawowa wersja wciągnika NOVA SILVERLINE, która oferuje też podobne zalety.

Elektryczne wciągniki łańcuchowe serii CHAINster obsługują ładunki o masie od 63 do 5000 kg. Oprócz standardowych funkcji, CHAINster jest wyposażony w falownikowy napęd jazdy, zabezpieczenie przed przeciążeniem i bezstykowe wyłączniki krańcowe zapewniające precyzyjne ruchy. Wszystkie elektryczne wciągniki linowe i łańcuchowe oraz zestawy komponentów suwnicowych SWF Krantechnik są dostępne w wykonaniu przeciwwybuchowym odpowiednim dla stref 1 i 2 lub stref 21 i 22. Urządzenia zapewniają bezpieczne i niezawodne rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań i wielu branż.

Galeria

Pozostałe aktualności

Najwyższe obroty w historii Grupy Liebherr

Najwyższe obroty w historii Grupy Liebherr

W 2017 r. Grupa Liebherr osiągnęła najwyższe obroty w historii Grupy, osiągając łączną sprzedaż w wysokości 9 845 mln EUR. W stosunku do...

Żródło: Liebherr