×
Aktualności

Konferencja „Wybrane zagadnienia z projektowania, wytwarzania i eksploatacji dźwignic”

Urząd Dozoru Technicznego Oddział w Gliwicach zaprasza w dniach 5 – 7 kwietnia 2017 r. na konferencję: Wybrane zagadnienia z projektowania, wytwarzania i eksploatacji dźwignic.

Podczas konferencji omówione zostaną między innymi zagadnienia dotyczące zasad projektowania i budowy dźwignic, dobór materiałów (stale, aluminium itd.) i sposoby ich łączenia. Na konferencji poruszone zostaną również tematy dotyczące badań nieniszczących stosowanych do oceny stanu technicznego dźwignic oraz zasady bezpiecznej eksploatacji tych urządzeń. Przedmiotem obrad będą także zagadnienia dokształcania operatorów i konserwatorów tych urządzeń. W trakcie spotkania, prelekcje wygłoszą specjaliści UDT, oraz zaproszeni pracownicy naukowi, co gwarantuje uczestnikom uzyskanie wiedzy nie tylko z zakresu aktualnych rozwiązań technicznych, ale również z obszaru nowości i trendów panujących w tej branży. Do udziału w konferencji zapraszamy: przedstawicieli firm branży dźwigowej, projektantów i wytwórców, osoby odpowiedzialne za naprawę i modernizację oraz użytkowników.
Konferencja odbędzie się w Hotelu STOK w Wiśle.

Poznaj szczegóły konferencji oraz wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

Więcej informacji:

Aleksandra Borys, aleksandra.borys@udt.gov.pl, tel. 32/ 784 77 06, kom. 728 423 323;
Jarosław Rutka, jaroslaw.rutka@udt.gov.pl, tel. 32/ 3027803, kom. 883 375 900.

Pozostałe aktualności

Nowe centrum instalacyjne Hiab w Holandii

Nowe centrum instalacyjne Hiab w Holandii

Hiab otwiera nowe centrum instalacji fabrycznych oraz centrum kompetencyjne w Meppel w Holandii w pierwszym kwartale 2018 roku. Nowe centrum...

Żródło: Cargotec Corporation