×
Aktualności

Nowa seria wózków widłowych KALMAR

Kalmar wypuszcza na rynek nową serię wózków widłowych. Nowy seria - Essential Range zapewni klientom wysoką jakość, dostępność oraz doskonałe bezpieczeństwo, z których to cech znane są wózki Kalmar, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie.

Wózki widłowe Kalmar znane są na świecie z wydajności i dużych zdolności adaptacyjnych. Znajdują zastosowanie w wykonywaniu różnorodnych wymagających zadań, takich jak przeładunek kontenerów, stali czy drewna. Nowa seria Essential Range składa się z 12 modeli o udźwigu od 10 do 18 ton, które mogą być indywidualnie wyposażane w rożne opcje energetyczne, maszt, kabinę i funkcje bezpieczeństwa.

Wózki z serii Essential cechuje łatwość konserwacji instalacji elektrycznej, wspólny interfejs operatora, wysokiej jakości komponenty oraz bardzo stabilna i trwała obudowa. Nowa kabina Essential poprawia komfort i bezpieczeństwo kierowcy, zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, wspomaganie kierownicy i łatwe wykonywanie operacji podnoszenia, a także schody antypoślizgowe i poręcze.

Nowe wózki są kompatybilne z inteligentnym system zarządzania flotą Kalmar SmartFleet - potężnym narzędziem umożliwiającym monitorowanie i optymalizację sprzętu, które ułatwia analizowanie danych dotyczących wydajności, w celu poprawy wydajność i produktywności.


Peter Ivarsson, dyrektor działu wózków widłowych powiedział: Nowa seria Essential Range uzupełnia naszą obecną gamę średnich wózków widłowych. Essential Range wyjdzie poza oczekiwania klientów, dostarczając mu wszystkiego, czego potrzeba w wózku średniej wielkości. Nasze wózki sprawdzają się w najbardziej wymagających aplikacjach na całym świecie, a nowa seria będzie dalej umacniać swoją pozycję w zakresie jakości, niezawodności, komfortu pracy.

Nowa seria, która została zaprezentowana na rynku europejskim w dniu 20 czerwca 2017 podczas konferencji Mobile Equipment Sales w Lidhult, w Szwecji.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

Fuzja w segmencie suwnic na rynku polskim

Fuzja w segmencie suwnic na rynku polskim

Po prawie roku od momentu przejęcia przez Konecranes PLC firmy Terex Material Handling & Port Solutions 2 stycznia br. nastąpiło...

Żródło: redakcja dzwignice.info

Tractel przejmuje Scanclimber

Tractel przejmuje Scanclimber

Tractel Group, światowy lider w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa podczas pracy na wysokościach, przejmuje fińskiego producenta podestów ruchomych...

Żródło: KHL.com

SWF Krantechnik na targach LogiMAT 2018

SWF Krantechnik na targach LogiMAT 2018

Niemiecki producent techniki dźwignicowej SWF Krantechnik, należący do grupy Konecranes, zaprezentuje elektryczne wciągniki linowe NOVA...

Żródło: SWF Krantechnik