×
Aktualności

Nowa seria wózków widłowych KALMAR

Kalmar wypuszcza na rynek nową serię wózków widłowych. Nowy seria - Essential Range zapewni klientom wysoką jakość, dostępność oraz doskonałe bezpieczeństwo, z których to cech znane są wózki Kalmar, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie.

Wózki widłowe Kalmar znane są na świecie z wydajności i dużych zdolności adaptacyjnych. Znajdują zastosowanie w wykonywaniu różnorodnych wymagających zadań, takich jak przeładunek kontenerów, stali czy drewna. Nowa seria Essential Range składa się z 12 modeli o udźwigu od 10 do 18 ton, które mogą być indywidualnie wyposażane w rożne opcje energetyczne, maszt, kabinę i funkcje bezpieczeństwa.

Wózki z serii Essential cechuje łatwość konserwacji instalacji elektrycznej, wspólny interfejs operatora, wysokiej jakości komponenty oraz bardzo stabilna i trwała obudowa. Nowa kabina Essential poprawia komfort i bezpieczeństwo kierowcy, zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, wspomaganie kierownicy i łatwe wykonywanie operacji podnoszenia, a także schody antypoślizgowe i poręcze.

Nowe wózki są kompatybilne z inteligentnym system zarządzania flotą Kalmar SmartFleet - potężnym narzędziem umożliwiającym monitorowanie i optymalizację sprzętu, które ułatwia analizowanie danych dotyczących wydajności, w celu poprawy wydajność i produktywności.


Peter Ivarsson, dyrektor działu wózków widłowych powiedział: Nowa seria Essential Range uzupełnia naszą obecną gamę średnich wózków widłowych. Essential Range wyjdzie poza oczekiwania klientów, dostarczając mu wszystkiego, czego potrzeba w wózku średniej wielkości. Nasze wózki sprawdzają się w najbardziej wymagających aplikacjach na całym świecie, a nowa seria będzie dalej umacniać swoją pozycję w zakresie jakości, niezawodności, komfortu pracy.

Nowa seria, która została zaprezentowana na rynku europejskim w dniu 20 czerwca 2017 podczas konferencji Mobile Equipment Sales w Lidhult, w Szwecji.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE wprowadza na rynek nowy przegubowy podest ruchomy montowanych na ciężarówkach o masie 3,5 tony - CTE ZED 25. CTE ZED 25 to nowy podest...

Żródło: CTE