×
Aktualności

Riwal wychodzi naprzeciw potrzebom firm wykonawczych

Czy nie byłoby wygodniej, gdyby wynajmowane do pracy na wysokości maszyny były zatankowane do pełna? Czy istnieje jakiś sposób, aby chlapiąca farba nie zniszczyła powłoki lakierniczej przy wykonywaniu prac malarskich? Riwal, specjalista w branży podnośników i podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych proponuje nowe rozwiązania, dzięki którym maszyna od razu po dostawie jest w pełni gotowa do pracy.

Riwal działający w branży wynajmu podnośników i podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych wprowadził do swojej oferty wynajmu dodatkowe opcje: tankowanie maszyn oraz ochronę powłoki lakierniczej podestów. Obecnie, wynajmując podnośnik spalinowy lub ładowarkę teleskopową z floty Riwal, istnieje możliwość zatankowania maszyny przed dostawą. We wszystkich oddziałach firmy znajdują się dystrybutory z wysokiej jakości paliwem dostarczanym przez zaufanego dostawcę. Dzięki temu wynajmowane maszyny mogą od razu po dostarczeniu rozpoczynać pracę z pełnym bakiem paliwa.

Klienci mogą u nas zamówić maszynę zatankowaną do pełna, aby w ten sposób oszczędzić czas przeznaczony na dojazdy i tankowanie. Oddając maszynę po zakończeniu pracy sami decydują, czy jej bak będzie pełen, czy też nie, mówi Sylwia Wróbel, Kierownik Działu Wynajmu, Riwal.

Drugą nowością w ofercie Riwal jest tzw. system ochrony powłoki lakierniczej stosowany na podestach ruchomych. To rozwiązanie jest dedykowane firmom wykonującym prace malarskie. System chroni lakier w podestach przed zniszczeniami i zabrudzeniami, których usunięcie jest kosztowne i czasochłonne. Zabezpieczenie całej powłoki lakierniczej podestu ruchomego specjalnym preparatem umożliwia łatwe usunięcie zabrudzeń z farby przy pomocy myjki ciśnieniowej. Rozwiązanie to oszczędza czas i pieniądze przeznaczone na dokładne czyszczenie maszyny we własnym zakresie i doprowadzenie jej do stanu w jakim została dostarczona na plac budowy.

Rozwiązania wprowadzone przez Riwal powstały z myślą o firmach, które borykają się z trudnościami przy realizacji projektów. Pomagają zaoszczędzić czas oraz wykluczają niespodziewane koszty, dzięki czemu łatwiej zaplanować budżet projektowy.

Galeria

Pozostałe aktualności

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE wprowadza na rynek nowy przegubowy podest ruchomy montowanych na ciężarówkach o masie 3,5 tony - CTE ZED 25. CTE ZED 25 to nowy podest...

Żródło: CTE