Największe projekty

Potężne wysięgniki dla dużych projektów

redakcja dzwignice.info
07.10.2020
0
Podnośnik HA41 RTJ PRO w Eco Park

Aby utrzymać monumentalne budowle potrzebne są potężne podnośniki z długimi wysięgnikami. Jeden z takich dużych podnośników koszowych z wysięgnikiem przegubowym Haulotte - HA41 RTJ PRO zaprezentował swoje możliwości podczas prac związanych z odnowieniem potężnego posągu w Indiach.

Duże podnośniki Haulotte idealne sprawdzają się podczas prac konserwacyjnych dzieł sztuki w rozmiarze XXL. W Indiach rosnąca świadomość zagrożeń związanych z pracą na wysokości oraz złożoność projektów konstrukcyjnych zwiększa znacznie wykorzystanie ludzi i sprzętu do podnoszenia materiałów.

Duże podnośniki firmy Haulotte są szeroko stosowane w zastosowaniach przemysłowych i konstrukcjach zewnętrznych. Jeden z nich - podnośnik HA41 RTJ PRO, dostarczony przez wypożyczalnię Shakti Equipments Pvt. Ltd., został wykorzystany do wyczyszczenia repliki pomnika Chrystusa Zbawiciela z Rio. Wspomniana replika znajduje się w dużym parku New Town Eco Park w Kalkucie w Indiach, słynącym ze znajdujących się tam replik Siedmiu Cudów Świata. Pomnik mierzy 17,7 metra wysokości i zamontowany jest na szczycie cokołu o wysokości 2,7 metra.

Podnośnik HA41 RTJ PRO z wysięgnikiem przegubowym zapewnia ciągłe sterowanie wysięgiem i 4 jednoczesne ruchy, co zapewnia najwyższą produktywność. Maszyna zapewnia zwiększoną stabilność na nierównym podłożu dzięki przedniej osi wahliwej i wyjątkowym właściwościom jezdnym na nierównym terenie. Proporcjonalne elementy sterujące i wbudowany system Haulotte Activ’Shield Bar zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.

Najwyższy podnośnik z wysięgnikiem przegubowym Haulotte HA41 RTJ PRO jest ceniony w Indiach ze względu na jego zoptymalizowaną użyteczność i łatwość obsługi.

Źródło: Haulotte Group


podnośnik koszowy
Haulotte

Poprzedni Następny
Dodaj komentarz
Komentarze 0
Zobacz także