Produkty

RUTHMANN STEIGER ze specjalną platformą zewnętrzną

redakcja@dzwignice.info
21.03.2024
0
Powierzchnia robocza przed koszem roboczym umożliwia pracę bezpośrednio przy obiekcie

RUTHMANN STEIGER T 650 HF z dołączoną powierzchnią na platformie roboczej jest używany przez firmę wynajmu platform roboczych AIRNACE w Szwajcarii. Jest to jedyny wariant wyposażony w taką konfigurację. Otwiera ona nowe możliwości pracy na wysokościach do 65 metrów.

Specjalny 65-metrowy podnośnik zamontowany na ciężarówce jest idealny do prac na powierzchniach dachowych lub instalowania systemów fotowoltaicznych na wysokościach do 65 metrów. Przy dołączonej powierzchni zewnętrznej, którą można obciążyć 200 kilogramów, całkowite obciążenie kosza nadal wynosi aż 460 kilogramów. Bez zewnętrznej powierzchni maksymalne obciążenie wynosi 590 kilogramów jak w standardowym koszu. W połączeniu z technologią RUTHMANN HighFlex specjalny kosz otwiera wiele nowych możliwości zastosowania, które wcześniej były nieosiągalne. 

Dzięki powierzchni zewnętrznej RUTHMANN STEIGER T 650 HF, posiadający certyfikat UE, osiąga wysokość roboczą 65 m i może być używany na przykład do napraw dachów lub montażu na dużych wysokościach

 

Specjalnie przygotowany podnośnik T 650 HF z 58-centymetrową, wysuwaną na zewnątrz kosza platformą jest certyfikowanym typem. Maksymalny zasięg boczny platformy wynosi 3,82 metra. Zewnętrzna platforma ma plastikowe elementy ochronne na krawędziach, co pozwala na bardzo bliskie podjechanie koszem do obiektu. Pracownik jest zabezpieczony za pomocą sprzętu ochrony osobistej i ma całkowicie swobodny dostęp do obiektu, bez elementów blokujących widok lub utrudniających pracę. W międzyczasie operator może na przykład przenosić materiały. W zależności od zasięgu, operatorzy mają dodatkową pojemność 300 kilogramów na materiały montażowe.

RUTHMANN STEIGER T 650 HF z dodatkową powierzchnią na platformie roboczej

 

Bez zewnętrznej platformy i przy maksymalnym obciążeniu kosza wynoszącym 590 kilogramów, STEIGER T 650 HF osiąga zasięg boczny wynoszący 36 metrów, a nawet do 43 metrów przy mniejszym obciążeniu kosza. Pozwala to na wykonywanie prac naprawczych na wieżach kościelnych lub większych budynkach.

Technologia RUTHMANN HighFlex umożliwia pracę na całym budynku, na przykład na tylnych powierzchniach dachowych, które nie są dostępne od tyłu budynku.

RUTHMANN STEIGER T 650 HF o zasięgu do 43 m umożliwia i z technologią HughFlex umożliwia pracę na tylnych powierzchniach dachu

RUTHMANN STEIGER T 650 HF

Poprzedni Następny
Dodaj komentarz
Komentarze 0
Zobacz także