Handlowiec / Inżynier sprzedaży   29.08.2018

Regionalny Inżynier Sprzedaży - automatyka przemysłowa (home-office)

Firma Amtek oferuje pracę dla osób z województw śląskiego, opolskiego bądź dolnośląskiego.

Zatrudnienie w formule home-office.

Regionalny Inżynier Sprzedaży - automatyka przemysłowa (falowniki, sterowanie, bezpieczeństwo przemysłowe)

Jeżeli masz wykształcenie inżynierskie z kierunku automatyki przemysłowej, bądź mechatroniki i poszukujesz pracy z innowacyjnymi produktami, to poniższe oferta pracy jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • aktywne nawiązywanie nowych i utrzymywanie istniejących kontaktów handlowych
  • identyfikacja potrzeb klientów, dobór podzespołów automatyki firmy Fuji Electric (falowniki, PLC, HMI, czujniki) i systemów bezpieczeństwa Tapeswitch
  • doradztwo techniczne z zakresu oferowanych podzespołów
  • ofertowanie i negocjacje handlowe, przedsprzedażna obsługa klientów
  • kontakt z dostawcami zagranicznymi (np. z działami wsparcia technicznego)
  • realizację planu sprzedaży, sporządzanie raportów

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego inżynierskiego, preferowane - automatyka przemysłowa (wydz. elektryczne, elektroniczne)
  • doświadczenia w segmencie dystrybucji urządzeń automatyki lub energoelektroniki
  • praktycznej znajomości napędu elektrycznego oraz przetwornic częstotliwości
  • atutem jest znajomość technik pomiarów (ciśnienie, analizatory gazów, przepływ), systemów bezpieczeństwa maszyn
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, wysokiej komunikatywności i kultury osobistej
  • znajomości języka angielskiego
  • umiejętności samodzielnej pracy i wyznaczania celów
  • lojalności i zaangażowania
  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Firma Amtek oferuje kandydatom:

  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z innowacyjnymi produktami o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • merytoryczną wiedzę z zakresu oferowanych produktów
  • rozwój zawodowy
  • cykliczne szkolenia u dostawców zagranicznych
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

O nas:

Amtek działa w sektorze dystrybucyjnym dla automatyki przemysłowej oraz urządzeń przetwarzających energię elektryczną. Nasze biura znajdują się w Polsce, Republice Czeskiej i Słowacji. Jesteśmy dystrybutorem firm będących liderami w branży TDK-Lambda, Traco Power, Fuji Electric, Tapeswitch i wielu innych. Naszą misją jest dostarczenie podzespołów oraz gotowych rozwiązań technicznych z dziedziny napędu elektrycznego, zasilania oraz bezpieczeństwa maszyn.

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego pod adres ts@amtek.pl

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 22 866 41 42.

  • Forma zatrudnienia:
    etat lub umowa (do uzgodnienia)

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    Amtek spol. s r.o. (sp. z o.o.) oddział w Polsce
  • Imię i nazwisko:
    Tomasz Śliwakowski
  • Telefon:
    22 866 41 42
  • E-mail:
    ts@amtek.pl