Menadżer Wielkopolskie, Plewiska   09.02.2017

Kierownik Sprzedaży

Columbus McKINNON Polska Sp. z o.o.

  poszukuje:

Kierownika Sprzedaży

Region: cała Polska

OPIS STANOWISKA

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w przydzielonym terenie oraz opieka nad istniejącymi w zakresie doradztwa technicznego dla produktów standardowych oraz rozwiązań indywidualnych.
  • Przygotowanie ofert wg standardów firmy, negocjacje z Klientami, opieka po sprzedażowa w ścisłej współpracy z centralą w Plewiskach, raportowanie wg. standardów korporacyjnych.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych, zarówno standardowych jak i indywidualnych,
  • Wykształcenie techniczne, konieczna znajomość branży urządzeń dźwignicowych lub produktów dla przemysłu,
  • Umiejętności sprzedażowych kompetencji w zakresie doradztwa technicznego,
  • Silna motywacja i ukierunkowanie na realizację celu,
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, asertywność,
  • Samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Intensywne przygotowanie do pracy w centrali w Plewiskach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • Stabilne zatrudnienie.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) na adres email: kadry@cmco-polska.pl wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    Columbus McKinnon Polska Sp.z o.o.
  • Telefon:
    61 6517712
  • E-mail:
    kontakt@columbus-mckinnon.pl